UKS Orlik Przemyśl

UKS ORLIK PRZEMYŚL W PIERWSZEJ LIDZE PODKARPACKIEJ

Historyczny sukces zespołu trampkarzy, UKS Orlika Przemyśl, podopiecznych trenera Henryka Łaskarzewskiego.
W obecnym sezonie 2023/2024 w kategorii U-15 będą występować w pierwszej lidze podkarpackiej, tym samym powtórzyli wyczyn starszych kolegów z rocznika 2006 , którzy dwa lata temu, pod wodzą trenerów, Krzysztofa Frankiewicza i Pawła Kazimira grali z powodzeniem z najlepszymi na Podkarpaciu.
Żadna drużyna w Okręgu Jaroslaw oprócz naszej, nie posiada drużyny mogącej grać z najlepszymi o tytul Mistrza Polski !!!
Wygrywając rozgrywki ligowe, zagwarantowaliśmy sobie wejście do najlepszej elity na Podkarpaciu, składającej się z 8 zespołów.
Dzięki temu Przemyśl znów stał się znaczącym punktem na piłkarskiej mapie Polski, gdzie zawitają skauci z najlepszych akademi w Polsce i zagranicy…
Awans to efekt ciężkiej pracy i wielu godzin przeznaczonych na treningi, które przynoszą wymierne efekty.
Zarówno młodzi gracze, jak i trenerzy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby otrzymać upragniony awans i możliwość rywalizacji o najwyższe trofea w Polsce.
Podkreślić należy, że jesteśmy jedyną drużyną w tym gronie, gdzie nasi pilkarze nie chodzą do szkoły sportowej czy klasy o profilu piłka nożna a większość zawodników i ich rodziców na pierwszym miejscu stawia na naukę !!!
Jak mówią zawodnicy oraz aktualny trener Andrzej Danielak, przed nimi jeszcze długa droga i wiele godzin treningów.
Już niedługo będziemy mogli zobaczyć na najlepszej murawie nie tylko w Przemyślu „Orlik Arenie”, najlepszych zawodników w kategorii U-15 wśród których nie zabraknie reprezentantów Polski.
Autorzy awansu : Oskar Sienkiewicz, Oskar Osiadły, Jakub Gala, Filip Karpiński , Oskar Januszke, Szymon Seryło, Szymon Konowalik, Adrian Benedyk, Sebastian Pająk, Karol Garfias Santiago, Gracjan Młodziński, Kacper Kazimierz, Kornel Rybak, Oskar Baniecki, Mateusz Gudzelak, Michał Dołhun, Kuba Bracio, Karol Stecura, Karol Fugowski, Wojciech Gazda, Dawid Juchymczuk, Artiom Schevczenko, Michał Talacha, Sebastian Sawka, Maksymilian Siwiecki, Adam Radoń, Jakub Hołub, Gabriel Kazimierz, Kevin Buczyński.
Trener: Henryk Łaskarzewski.
Ty też możesz dołączyć do nas i stać się częścią tego zespołu grając o tytuł MISTRZA POLSKI .
Zadzwoń – 796001266 Trener: Andrzej Danielak.
Razem możemy więcej
Idziemy w dobrym kierunku 💪⚽️💪