UKS Orlik Przemyśl

Remis z Resovią w pierwszej lidze podkarpackiej

Podział punktów z Resovią⚽️

🔴⚫️ UKS Orlik Przemyśl – Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie 🔴⚪️ 1:1 (1:0)
Konowalik ⚽️

👉W ramach 4 kolejki D
Drużyna Trampkarza starszego Trenera Danielaka występująca w 1 Lidze Podkarpackiej, zmierzyła się ze spadkowiczem z CLJ Resovią Rzeszów ⚽️
Mecz stał na dobrym poziomie i zakończył się podziałem punktów. W pierwszej połowie nasza drużyna miała dużo szczęścia bo zawodnicy Resovii obijali słupki oraz poprzeczkę bramki strzeżoną przez Oskara Sienkiewicza⚽️ Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak też było w tym przypadku. Na 25 m piłkę wywalczył Konowalik i w sytuacji 1×1 z bramkarzem pewnie umieścił piłkę w siatce wyprowadzając Nasz Zespół w 27’ na prowadzenie 1:0 ⚽️🔥 Warto dodać że Szymon na 9 goli zdobytych przez drużynę aż 8 razy pakował piłkę do bramki przeciwnika 🔥⚽️
Do przerwy żadnej z Drużyn nie udało się już zdobyć gola i schodzimy do szatni wygrywając 1:0 ⚽️

Druga połowa już nie obfitowała w tyle sytuacji bramkowych ale w 58’ Oskar Baniecki mógł zamknąć mecz o strzelić gola na 2:0.. Niestety w sytuacji sam na sam zdecydował się lobować bramkarza, ale piłka nie trafiła do bramki Resovii ❌ W 63’ Resovia doprowadza do remisu 1:1 po uderzeniu piłki przez Napastnika Gości z pola karnego ⚽️
Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udaje się już zdobyć gola i Orlik zdobywa punkt, punkt który trzeba szanować ✅⚽️

Kolejne spotkanie Zespół Trenera Danielaka rozegra w sobotę o 13:00 w Dębicy z DAP-em 👍