UKS Orlik Przemyśl

Raport z pierwszej kolejki ligowej


Weekendowy wyniki naszych grup młodzieżowych

✅Trampkarz U-15
UKS Orlik Przemyśl 5-2 Głogowia Głogów Małopolski
⚽️⚽️ P. KORCZAK
⚽️⚽️ B. STACHOWSKI
⚽️ K. KOBA
Na inaugurację podejmowaliśmy drużynę Głogovii Głogów Małopolski. Gramy rocznikiem 2008 i tylko trzema zawodnikami z rocznika 2007. Dajemy wszystkim chłopcom okazję zagrać i spróbować swoich sił w roczniku starszym. Od początku chcieliśmy grać agresywnie i wysoko, co miało spowodować u przeciwnika podejmowanie błędnych decyzji oraz niedokładnych zagrań. Z przebiegu całego meczu w organizacji gry wyglądaliśmy pozytywnie, ale jednak siła fizyczna przeciwnika była górą na rzecz drużyny gości, która pokazała charakter i dopiero uległa w końcówce.
Wygrywamy dzięki dobrej postawie formacji obrony oraz determinacji całego zespołu.
Dziękujemy przeciwnikom za postawę fair play oraz zespołowi sędziowskiemu za lekcję przepisów dla naszych małych piłkarzy !!!

✅ Młodzik U-13
UKS Orlik Przemyśl 0-6 SMS Rzeszów
W sobotę gościliśmy czołową drużynę rocznika 2009 na Podkarpaciu zespół SMS Rzeszów, obraz meczu można przedstawić w kilku słowach. Absolutna dominacja zespołu z Rzeszowa w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Nasz drużyna prezentowała jeszcze formę wakacyjną

✅ Młodzik U-12
Orzełek Przeworsk 1-1 UKS Orlik Przemyśl
⚽️ W. MILANIK
W piątek 20.08 zainaugurowaliśmy spotkaniem w Przeworsku z miejscowym Orzełkiem Ligę Podkarpacką. Po dobrym meczu z obu stron podzieliliśmy się punktami, prowadząc do przerwy 0:1 po bramce w 5 minucie strzelonej przez niezawodnego Wiktora Milanika.
Niestety, po nie wykorzystanych 100 % okazjach w drugiej połowie tracimy gola po rzucie różnym i mecz kończy się remisem 1:1.
Drużynie Orzełka, dziękujemy za przyjęcie i już teraz zapraszamy na spotkanie rewanżowe.