UKS Orlik Przemyśl

Raport ligowy Orlika starszego i młodszego.

Czas na ligę! Czyli niedzielne granie drużyny 2013 💪

👉W dniu dzisiejszym rozpoczynamy zmagania w rundzie wiosennej ligi podkarpackiej. W mocno okrojonym składzie gościmy na stadionie w Jarosławiu.

Rozgrywamy cztery mecze po 30 minut każdy, dzięki czemu spędzamy na boisku dwie godziny!💪 Mimo stwarzania wielu sytuacji i ofensywnego nastawienia, popełniamy wiele błędów i zbyt łatwo tracimy bramki. Nasz dzisiejszy bilans to jedno zwycięstwo i trzy porażki… Nie poddajemy się i włączymy dalej 💪

🤝Dziękujemy rywalom z Akademia Piłki Nożnej JKS Jarosław, MKS Orzeł Przeworsk, MZKS Pogoń Leżajsk i Sparta Leżajsk za rywalizację.

Orlik reprezentowali:
👨 Szymon Jakóbski 👐(kapitan)
👨Karol Wojtaszek 👐
👨Kamil Niżankowski
👨Dawid Stańco
👨Karol Falger
👨Victor Samro
👨Robert Szlarp
👨Tymoteusz Gielo
👨 Wiktor Groczuk
👨Fabian Gulik
👨 Maciek Hiszpan

Trener: Wojtek Walatek

PODKARPACKA LIGA TURNIEJOWA ORLIKA 2014

✅Dziś Nasza drużyna Orłów rozegrała pierwszą na wiosnę kolejkę ligową. Chłopcy na Orlik Arenie, rywalizowali jednocześnie na kilku boiskach, co pozwoliło na sprawne i szybkie przeprowadzenie turnieju. Każda z uczestniczących drużyny wystawiła do rywalizacji po dwa zespoły, co pozwoliło na rywalizację wszystkich zawodników, oraz na grę dostosowaną do ich poziomu i umiejętności piłkarskich.

🤝Dziękujmy drużynom: Dynovia Dynów, Sokół Sieniawa oraz gościnie UKS Orlęta Lesko za przyjazd i super grę w duchu Fair-Play.

ŁĄCZY NAS PIŁKA 💪⚽❤️

🗣️🎙️Trener Kamil: „Kolejna bardzo wartościowej gra dla wszystko moich zawodników. Cieszy fakt że każdy z zawodników miał szansę spędzić na boisku duża ilość minut i doskonalić swoje umiejętności w warunkach meczowych z przeciwnikami o podobnym poziomie piłkarskim. Dziękuję wszystkim moim zawodnikom za dzisiejszą grę, postawę na boisku oraz zaangażowanie 💪⚽

DRUŻYNA ORLIKA :
🦅Bohdan Tymec 🙌
🦅Kornel Cypara 🙌
🦅Jasiek Siębab 🙌
🦅Majkel Rajek
🦅Filip Malarczyk
🦅Filip Świtajło
🦅Antek Kordyaczny
🦅Alek Kulikowski
🦅Kornel Buczek
🦅Miłosz Kazimierczuk
🦅Franek Goliński
🦅Adi Grzywacz
🦅Filip Czarnik
🦅Dawid Stańcio
🦅Sasza
🦅Denis
🦅Mikołaj

👤Trener Kamil.

JEDEN KLUB 🙂‼️JEDEN CEL 🙂‼️
AVE ORLIK 🙂‼️