UKS Orlik Przemyśl

Podsumowanie ligi podkarpackiej


Podsumowanie drużyn w lidze podkarpackiej. Zaczynamy od najmłodszego przedstawiciela drużyny Orlik młodszy rocznik 2011. Zespół rywalizował zarówno na poziomie ligi okregowej jak i podkarpackiej. W okregowej odnotował komplet zwycięstw. W lidze podkarpackiej drużyna prowadzona przez trenerów Andrzej Danielak i Marcin Socha również spisała sie bardzo dobrze i w debiucie zanotowała 7 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Strzelila 52 gole, tracąc 22 bramki. Zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Dało się zauważyć postęp poszczególnych zawodników. Na wiosnę drużyna będzie walczyć o miejsce od 6 do 10.
Miasto Przemysl w tej kategorii w lidze podkarpackiej miało 2 reprezentantów tj: UKS Orlik Przemysl i UKS SMS Przemysl.
Na wiosnę będziemy walczyć o miejsce 6 w całej lidze. Dziękujemy trenerom, zawodnikom oraz rodzicom za godne reprezentowanie klub w tych rozgrywkach. W lidze widzimy się ponownie na wiosnę.
Podsumowanie ligi podkarpackie kategoria młodzik młodszy rocznik 2009.
Zespół prowadzony przez trenerów Paweł Załoga i Grzegorz Kowalski występował w grupie A. Rozegrał w rundzie jesiennej 10 spotkań odnosząc 8 zwycięstwo, jeden remis i tylko jedna porażkę. Strzelił 38 bramek tracąc tylko 10. Zdecydowanie wygrał swoją grupę i na wiosnę będzie rywalizował wśród 8 najlepszy drużyn na Podkarpaciu walcząc o tytuł mistrza Podkarpacia. Należy podkreślic, ze w drużynie występują również wychowankowie UKS 16 Przemysl, którzy dołączyli do klubu latem tego roku na mocy umowy współpracy pomiędzy dwoma klubami.
Na wiosnę nasz zespół będzie walczył o tytuł mistrza Podkarpacia m.in. z drużynami z Rzeszowa, Stalowej Woli, Krosna, Dębicy. Gratulujemy drużynie postawy, na wiosnę walczymy o najwyższe cele!
Podsumowanie ligi podkarpackie kategoria młodzik starszy rocznik 2008.
Zespół prowadzony przez trenerów Henryk Łaskarzewski i Przemek Nowakowski występował w II lidze podkarpackiej zajmując w niej 4 miejsce. Rozegrał w rundzie jesiennej 12 spotkań odnosząc 5 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. Strzelił 18 bramek tracąc 27. Na wiosnę drużyna nadal będzie występować w drugiej lidze podkarpackiej. Barwy ORLIKA reprezentowali: Bramkarze- Karol Orfin, Ernest Kopeć, Oskar Sienkiewicz. Obrońcy: Kornel Rybak, Piotr Bogusz, Dawid Nowakowski, Oskar Januszke, Sebastian Pająk, Szymon Serylo, Wojciech Gazda. Pomocnicy i napastnicy: Oliwier Daczkowski, Oliwier Górka, Kacper Koba, Piotr Korczak, Dawid Lenius, Oskar Baniecki, Natan Zimoń, Gracjan Młodzinski, Maksymilian Carowicz, Jakub Bracio, Kamil Jaroszkiewicz, Mikołaj Bator. Sztab szkoleniowy grypy 2008: Henryk Łaskarzewski, Przemysław Nowakowski, Magdalena Prokopska.
W tej kategorii miasto Przemysl w lidze podkarpackiej miało 2 przedstawicieli tj UKS Orlik Przemysl i UKS SMS Przemysl.
Klasyfikacja końcowa ligi podkarpackiej rocznika 2008 ( pierwsza 3 na Podkarpaciu plus miejsca drużyn z Przemysla):
1️⃣ Stal Rzeszów.
2️⃣ Beniaminek Krosno
3️⃣ UKS SMS Rzeszów


1️⃣2️⃣ UKS Orlik Przemysl


3️⃣4️⃣ UKS SMS Przemysl.
Gratulujemy drużynie postawy, na wiosnę walczymy o awans do najlepszej 8 na Podkarpaciu!
zakończyły się rozgrywki I ligi podkarpackiej trampkarza starszego⚽️
✅Nasza najstarsza drużyna, chłopcy rocznik 2006/07 w tych prestiżowych rozgrywkach zajęła ostatecznie IV miejsce, co jest najlepszym osiągnięciem w rozgrywkach ligowych UKS „Orlik” Przemyśl💪
Na Podkarpaciu ustąpiliśmy tylko takim klubom jak Stal Stalowa Wola, zwycięzca rozgrywek oraz Stali i Resovii z Rzeszowa👍
W 14 rozegranych meczach odnieśliśmy 4 zwycięstwa, 3 remisy i 7 porażek z dorobkiem bramkowym 30:39😎
⚽️ Najlepszym strzelcem drużyny został Jacek Pudlik z 7 golami, natomiast najlepszym zawodnikiem został Aleks Baniecki.
Plany i założenia przedsezonowe zostały zrealizowane w 120%. Marzeniem drużyny było utrzymanie w lidze, a tu niespodzianka i super IV MIEJSCE tuż za podium rozgrywek. W trakcie sezonu było bardzo dużo emocji, dowodem tego był, np. mecz Orlika ze Stalą Rzeszów. W tym spotkaniu padło 9 goli, a mecz zakończył się wynikiem 4:5 po dramatycznej końcówce meczu. Kto kibicuje drużynie to wie, że na wiosnę będą jeszcze większe emocję i walka o podium.
Do tego największego sukcesu w rozgrywkach ligowych przyczyniła się n/w kadra w składzie:
🟢Paweł Palko
🟢Aleks Baniecki
🟢Kacper Pisz
🟢Jakub Jaroch
🟢Kacper Koptyński
🟢Jakub Hrycelak
🟢Arkadiusz Ratuszniak
🟢Nazar Woronin
🟢Gracjan Zajączkowski
🟢Karol Puzacz
🟢Dawid Adamski
🟢Brajan Sromek
🟢Karol Łać
🟢Jakub Ziobro
🟢Filip Kupiec
🟢Jacek Pudlik
🟢Daniel Kopylov
🟢Wojtek Hiszpan
🟢Maksymilian Maziarz
🟢Dominik Serwański
🟢Oliwier Prajzner
🟢Paweł Czapka
🟢Radosław Kołodziej
🟢Dominik Antochów
🟢Kamil Skalski
🟢Karol Pałka
🟢Karol Banasik
☑Trenerzy:
1️⃣Krzysztof Frankiewicz
2️⃣Paweł Kazimir
3️⃣Wiesław Łesejko
🏆🏅Gratulujemy sukcesu drużynie, natomiast rodzicom dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że w dalszym ciągu będą wspierać rozwój własnych pociech⚽️🥇
Podsumowanie:
4 drużyny UKS Orlik Przemysl w lidze podkarpackiej rozegrały 48 meczy wygrywając 24 spotkania, 7 remisów i doznali 17 porażek. Strzelili 138 bramek tracąc 98.