UKS Orlik Przemyśl

Pewna wygrana 2009

Liga podkarpacka

✅Orlik Przemysl – Sparta Leżajsk 8 : 0 (4:0) ⚽️⚽️⚽️ M Komorek⚽️⚽️⚽️ M Dołhun⚽️ G Mlodzinski⚽️ M Grochowicz po tym zwycięstwie jesteśmy bardzo blisko awansu do pierwszej ligi i możliwość grania z najbliższymi z podkarpacia. Grzegorz KowalskiPaweł Załoga Od początku meczu kontrolowaliśmy przebieg spotkania i narzuciliśmy rywalowi swój styl gry co pozwoliło nam strzelić bramkę już w 2 drugiej minucie. Do przerwy strzeliliśmy jeszcze trzy bramki. Druga połowa podobnie jak pierwsza pod nasze dyktando i również wygrana 4:0 co po końcowym gwizdku dało wynik 8:0 dla naszej drużyny! Gratulujemy naszym zawodnikom kolejnego zwycięstwa i gry w myśl idei,,fair play”. Od poniedziałku przygotowujemy się do meczu z Czarnymi Oleszyce i konsekwentnie realizujemy swój plan.Gratulacje dla sztabu trenerskiego!👏👏👏