UKS Orlik Przemyśl

Młodzik młodszy remisuje z Ap Jasło

Remis z liderem na Orlik Arenie 💪

👉W sobotnie przedpołudnie nasza drużyna młodzika młodszego, na Orlik Arenie, podejmowała lidera rozgrywek drużynę AP Jasło.

👉Orlik rozpoczął z rozmachem i w początkowych minutach meczu stworzył trzy bardzo groźnie sytuacje do zdobycia gola, jednak dwukrotnie w sytuacji sam na sam z naszym zawodnikiem góra okazał się bramkarz gości, a w trzeciej sytuacji piłka po strzale głową naszego zawodnika odbiła się od poprzeczki bramki, następnie spadła na linię bramkową i wyszła w boisko.
Lider również starał się odgryzać i za sprawą szybkich skrzydłowych próbował zagrażać naszej bramce. Jednak dobrze dysponowana obrona skutecznie odpierała ich zapędy.
Moment rozluźnienia i dekoncentracji w szeregach naszego zespołu w okolicy 30 minuty, spowodował że goście wychodzą na prowadzenie strzałem zza pola karnego. Na przerwę schodzimy z wynikiem 0:1 ⚽

W drugiej połowie, jesteśmy drużyną która kontroluje przebieg gry i stara się jak najszybciej wyrównać wynik spotkania, natomiast goście koncentrują się na obronie i raz za razem starają się groźnie kontratakować. Ciągły pressing, wola walki, zaangażowanie i chęć zdobycia bramki skutkuje tym iż w 65 minucie, ze stałego fragmentu gry zdobywamy bramkę wyrównującą na 1:1⚽‼️
Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, choć jedni i drudzy próbowali zagrozić jeszcze bramce rywala.

👉Podsumowując, zaangażowanie i walka o każdy metr boiska naszych Orlików pozwala nam zakończyć dzisiejszy spotkanie wynikiem 1:1⚽‼️💪

🏟️Kolejne spotkanie drużyna 2012 r. rozegra w niedzielę na Orlik Arenie z drużyną z TEAM Przecław ⚽️✅

🤝Dziękujemy drużynie z Jasła za grę fair play i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach 💪