𝙅𝙐𝙉𝙄𝙊𝙍𝙕𝙔 𝙉𝘼𝘿𝘼𝙇 𝘽𝙀𝙕 𝙋𝙊𝙍𝘼Ż𝙆𝙄 𝙒 𝙇𝙄𝘿𝙕𝙀 𝙋𝙊𝘿𝙆𝘼𝙍𝙋𝘾𝙆𝙄𝙀𝙅‼️

⚫🔴UKS Orlik Przemyśl 2:1 (1:1) – Karpaty II Krosno ⚪️🔵
Pająk ⚽️
Baniecki ⚽️

👉W sobotnie przedpołudnie Juniorzy Orlika zmierzyli się w Hureczku z drugą drużyną K.S. Karpaty Krosno⚽️✅ Mimo nieudanego początku spotkania, gdzie po błędzie w defensywie już w 3’ tracimy gola, w doliczonym czasie gry drugiej połowy Oskar Baniecki zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 2:1 ⚽️✅🔥

Mecz lepiej rozpoczęli goście szybko wychodząc na prowadzenie 0:1 ⚽️ Podopieczni Trenera Danielaka szybko wzięli się za odrabianie strat, ale skuteczność pozostawiała wiele do życzenia ❌ Wyśmienite okazje marnowali Szostak oraz Knott ❌ Udało się dopiero Sebastianowi Pająkowi, który uderzeniem w 33’ zza pola karnego trafił na 1:1 i dał nadzieję na 3 punkty ✅🔥

W drugiej połowie Orlik za wszelką cenę chciał zapewnić sobie komplet oczek, ale dopiero ostatnia akcja meczu, gdzie Benedyk doskonałym podaniem uruchomił Banieckiego, a ten w sytuacji 1×1 z bramkarzem Karpat zapewnił Orlikowi ważne 3 pkt ✅🔥⚽️

Skład 🔴⚫️: Bardziński – Nowakowski, Januszke, Benedyk, Kalita – Fugowski (46’ Shevchenko), Pająk ⚽️, Rybak, Knott (60’ Baniecki⚽️) Dołhun – Szostak

Kolejne spotkanie, derbowe z Polonią Przemyśl ⚪️🔴🔵 już w najbliższą sobotę na Orlik Arenie o 10:00 ✅⚽️🔥