UKS Orlik Przemyśl

Derby dla UKS Orlik Przemyśl

Weekendowe derby dla UKS Orlika Przemyśl 💪⚽️💪

🔴⚫ UKS Orlik Przemyśl 18:1 Czuwaj Przemyśl 🟡🔴⚪

👉W piątek, zaczynamy derbowy pojedynek z kolegami z Zasania w lidze okręgowej młodzika starszego. Posiadamy pełna kadrę, czyli maksymalna liczbę zawodników.

W chodzimy w ten mecz bez kompleksów, grając szybko i kombinacyjnie zaczynamy strzelać bramki. Zmiennicy nie byli gorsi i dołożyli swoje, wygrywamy z Czuwajem Przemyśl wysoko, ale trzeba przyznać, że zawodnicy Czuwaju próbowali się odgryzać, co im raz w tym meczu udało⚽

🔴⚫ UKS Orlik Przemyśl 3:2 Polonia Przemyśl ⚪🔴🔵

👉Wczorajsze derby w lidze juniorów pomiędzy UKS Orlika Przemyśl z MKS Polonią Przemyśl, wzbudził dość spore zainteresowanie bo na trybunach zasiedli kibice obu zespołów.

Wystąpiliśmy składem jakim gramy w lidze trampkarza starszego💪
Rozpoczynamy z pewnym respektem dla lidera (dotychczas nie stracił punktów), ale z upływem czasu przejmujemy całkowicie inicjatywę i strzelamy na 1:0. Pod koniec nie wykorzystujemy karnego.

Druga połowa to gra również pod nasza kontrolą strzelamy kolejne bramki i na 5 minut do końcowego gwizdka wygrywamy 3-0.
Polonia nie strzela karnego i po zmianie bramkarza tracimy w ostatnich minutach dwie bramki, natomiast zespole Polonii, dwóch zawodników otrzymuje czerwone kartki i zawody kończą się zwycięstwem w pełni zasłużonym 3-2💪⚽