UKS Orlik Przemyśl

Wygrana młodzika młodszego w derbach Przemyśla

Derby są Nasze ⚽🔥💪
👉W mroźny wczorajszy wieczór Drużyna UKS Orlik Przemyśl (Młodzik D2) rozgrzała przed wyjątkowo licznie zgromadzoną publiczność w meczu derbowy z SMS Przemyśl pokonując przeciwnika 2:0 (1:0) po bramkach Wiktora Milanika (as. Mateusza Komorka) oraz po fantastycznym uderzeniu z dystansu asystującego przy pierwszym trafieniu 🔥⚽
Nasz zespół w pierwszej połowie potrafił zdominować przeciwnika , który w tej lidze jak dotąd nie doznał porażki (7 zwycięstw oraz 1 remis). Druga połowa to już wyrównany pojedynek i gra asekuracyjna naszego zespołu, aby kontrolować przebieg spotkania pod własną bramką i zasłużenie sięgamy po 3 punkty.
Drużynie UKS SMS Przemyśl życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach oraz dziękujemy za doping Naszym Kibicom – Rodzicom ⚽🔥💪👏