Kadra szkoleniowa zarząd klubu

KADRA SZKOLENIOWA Stowarzyszenia UKS ORLIK PRZEMYŚL

Henryk Łaskarzewski – trener koordynator

Kamil Makara – trener

Jacek Harłacz – trener

Krzysztof Frankiewicz – trener

Aleksander Bunko – trener

Andrzej Żłobinski – trener

Paweł Kazimir – trener

Przemysław Nowakowski – trener

Stanisław Choma – trener bramkarzy

 

——————————————————————————

SKŁAD ZARZĄDU Stowarzyszenia UKS ORLIK PRZEMYŚL

Henryk Łaskarzewski – Prezes
Czesław Rożak – wiceprezes
Małgorzata Wilowska – sekretarz
Kamil Kowalski– skarbnik

Robert Pilawski –  członek

Adrian Pałkowski – członek

 

 

 

——————————————————————————-

trener Andrzej Złobiński

trenerzy od lewej Krzysztof Frankiewicz, Paweł Kazimir, Kamil Makara, Aleksander Buńko

Trener Jacek Harłacz

 

nikee nike1

TRENER HENRYK ŁASKARZEWSKI

Trener Henryk Łaskarzewski urodził się 31.03.1960 r. w Gdańsku. W Przemyślu zamieszkał w 1972 r. W latach 1987-1992 przebywa w Monachium gdzie czynnie zajmuje się piłką nożną jako zawodnik a później trener. W latach 90-tych aktywny działacz i trener KKS Czuwaj Przemyśl. Żonaty, dwójka dzieci. Zdobył uprawnienia TRENERA KLASY I na AWF w Warszawie. Były piłkarz, trener kadr Podkarpackiego ZPN, wychowawca wielu reprezentantów Polski w różnych kategoriach wiekowych. Obecnie Trener koordynator i Przewodniczący wydziału młodzieżowego w OZPN Jarosław oraz Vice-przewodniczący Wydziału szkolenia w Podkarpackim ZPN. Wśród wielu wyróżnień jakie otrzymał na szczególną uwagę zasługuje prestiżowa nagroda „Animatora Roku 20015” którą odebrał w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II przy Wybrzeżu Gdyńskim w Warszawie. W lutym 2016 roku został „Najlepszym trenerem, wychowawcą młodzieży w plebiscycie Podkarpacka Nike 2015 r”.
Henryk Łaskarzewski z Przemyśla specjalizuje się w rozwoju dzieci i młodzieży na początkowym etapie szkolenia. Ten etap treningu sportowego obecnie stanowi jego pasję. Rozwój oraz wychowywanie młodych ludzi, to aspekty, które stanowią podstawę jego pracy. Możliwość obcowania z dziećmi ich postępy, zaangażowanie rodziców, motywuje go do stawania się coraz lepszym każdego dnia. Zawsze powtarzam, że nie pracuje się dla nagród, nagrodą już jest możliwość pracy i realizowanie swojej pasji oraz realizowanie marzeń dzieci. Pamiętajcie, że nie wszytko jest takie złe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, że złe sytuacje zmieniają się w dobre, bo suma zła i dobra równa się zeru, a dobro zawsze zwycięża. Dla nas piłka nożna jest czymś wyjątkowym, sposobem na życie, które spełnia marzenia, wychowuje i daje „kopa ” pozytywnego na przyszłość – mówi Henryk Łaskarzewski. Jest autorem i z jego inicjatywy ostatnio wystartowała pierwsza w Polsce „Ekstraliga Mamusiek”. Bardzo ważne jest, gdy dzieci widzą, że ich rodzice uprawiają sport. Wtedy same też chcą się angażować, a tacy rodzice o wiele rzadziej, o ile w ogóle, będą chcieli wypisywać zwolnienia z wychowania fizycznego i zachowają odpowiedni dystans do osiągnięć sportowych swojego dziecka – odpowiada trener.
Prowadzone przez niego drużyny Orlika Przemyśl przy ul. Dworskiego zaliczane są do najlepszych w Polsce czego przykładem są zwycięstwa w wielu turniejach w tym ogólnopolskich ostano w Nadrzeczu.Dowodem tego jest również zakwalifikowanie na na Klubowe mistrzostwa Polski drużyn z rocznika 2008 i młodsi gdzie zmierzymy się z zespołami z Warszawy, Poznania czy Wrocławia.
ZAPRASZAMY wszystkich chętnych od 5 roku życia na Orlika przy ul DWORSKIEGO.Trenuj z najlepszymi. Ruch to zdrowie. Informacje o treningach na naszych stronach internetowych i bezpośrednio u trenerów. Mamy najlepszą kadrę trenerską .

Trener Krzysztof Frankiewicz