UKS Orlik najlepszy w Tymbarku

TYMBARK JEST NASZ !!!
Wielki sukces naszego Klubiku UKS Orlika Przemyśl zdobywywamy pierwsze i trzecie miejsce w turnieju finałowym Tymbarka 2019 w Tarnobrzegu.Jesteśmy najlepszym klubem który wygrał klasyfikację drużynową chłopców na Podkarpaciu.W gronie samych SMS – ów jesteśmy najlepsi. 💪💪💪Jest moc.Powtarzamy sukces ubiegłoroczny wygrywając w kategorii U-8, potwierdzając że wiemy jak szkolić dzieci na najwyższym poziomie w kraju 🙂⚽️⚽️
Rocznik 2011….wystąpił w składzie;
Xavier Bogdański
Draganiki Hubert,
Draganik Kacper
Klepacki Oliwier,
Szanter Michał
Zytyk Kuba,
Pałkowski Patryk
Kudelski Nikodem
Gawronski Bartek
Jach Marcin
I miejsce – UKS ORLIK PRZEMYŚL
II miejsce FA Nisko
III miejsce Ziomki Rzeszów

Rocznik 2009 ….wystąpił w składzie;
Cygan Michał
Seryło Szymon
Młodziński Gracjan
Baniecka Oskar
Sienkiewicz Oskar
Pająk Sebastian
Gazda Wojtek
Januszke Oskar
Góral Michał
Maliczowski Paweł
I miejsce – PN Mielec
II miejsce – SMS RZESZÓW
III miejsce – UKS Orlik Przemyśl

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji i przygotowania drużyn do tego turnieju warto dodać że chłopcy z rocznika 2009 zdobywając trzecie miejsce wygrali rywalizację która trwała od września 2018 i w pokonanym polu zostawili ponad 100 bardzo dobrych zespołów z Podkarpacia, natomiast nasi „Mistrzowie” nie mieli sobie równych z 60 rywalizujących zespołów i są Mistrzami Polski wraz z pozostałymi piętnastoma drużynami ze wszystkich Wojewódzkich ZPN . Dziękujemy za doping naszym Rodzicom oraz działaczom PZPN którzy wspierali nasze małe Orlątka w chwilach zwątpienia . Dziękujemy Sędziom i Organizatorom wszystkim którzy trzymali za nas kciuki oraz tym którzy dołączą do naszej coraz większej Orlikowej drużyny. Dziękujemy Prezydentowi Miasta Przemyśla za wsparcie naszych drużyn w transportcie na te wyjątkowe zawody !!!
Musimy dodać że specjalną nagrodą tzw zieloną kartką fair play został nagrodzony również nasz trener Pan Andrzej Fedejko . Nasi chłopcy zgarnęli również nagrody indywidualne i w obu kategoriach wiekowych podopieczni naszego trenera bramkarzy w naszym klubie Pana Stanisława Chomy zostali najlepszymi Goldkiperami turnieju, nagrody trafiły do rąk Oskara Sienkiewicza i Xaviera Bogdańskiego ⚽️⚽️⚽️