Sukcesy w Lezajsku

 

W dniach 26 i 27 styczeń 2019 nasze zespoły uczestniczyły w Leżajsku w turniejach organizowanych dla rocznika 2008(sobota) i 2007(niedziela).

W dniu 26/01/2019 na turnieju dla rocznika 2008 nasi zawodnicy zdobyli II miejsce 🥈strzelając 13 goli ⚽ tracąc tylko
3 gole 📣. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Wiktor Kłusek wielkie brawa dla niego 🥅🏅. Nasza drużyna walczyła do samego końca turnieju o pierwsze miejsce lecz zabrakło trochę szczęścia w meczu z Unią Nowa Sarzyna mając dużą przewagę ulegając 1-0 która została zwycięzcą całego turnieju gratulacje dla trenera i jej zawodników oraz organizatorów turnieju. Zawodnicy wystąpili w składzie :Wiktor Kłusek, Olivier Daczkowski , Mateusz Bobrowicz, Dawid Nowakowski, Gracjan Młodziński, Paweł Cielewicz, Kamil Łacina, Kacper Łacina, Filip Kudelski, Piotr Korczak oraz trener Sebastian Bobrowicz.

W dniu 27/01/2019 na turnieju dla rocznika 2007 nasi zawodnicy zdobyli również II miejsce 🥈strzelając 12 goli ⚽nie tracąc żadnej .Chłopcy stanęli w walce o pierwsze miejsce przeciwko Stali Rzeszów , niestety mecz zakończył się remisem co dało pierwsze miejsce z taką samą ilością punktów zawodnikom z Rzeszowa 📣. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kuba Jaroch. Wielkie gratulacje dla niego oraz naszego klubowego trenera bramkarzy Stasia Chomy. Nasza drużyna walczyła od samego początku turnieju z „zębem”, a w meczu o pierwsze miejsce zabrakło odrobiny szczęścia. Grano systemem każdy z każdym; Orlik – FA Nisko 2-0 ; Orlik – APPN Mielec 5-0; Orlik – Orzełek Przeworsk 0-0; Orlik – Sparta Leżajsk 5 -0; Orlik Stal Rzeszów 0 – 0; gratulacje dla trenera i jej zawodników oraz organizatorów turnieju . Warto zaznaczyć że zawodnicy z Przemyśla byli o rok młodsi za wyjątkiem swojego bramkarza. .UKS Orlik wystąpił w składzie : Kuba Jaroch,, Olivier Daczkowski ,Hubert kędziora , Kornel Rybak, Sergiusz Rożak, Jasiu Borysławski, Tymcio Sociński trener; Henryk Łaskarzewski , asystent; Mariusz Kędziora.