ROCZNIK 2006/2007 NAJLEPSZY W OKRĘGU

UKS ORLIK PRZEMYŚL MISTRZEM OKRĘGU W KATEGORII MŁODZIKA MŁ. ROCZNIK 2006 O PUCHAR PREZESA OZPN MIECZYSŁAWA GOLBY !!!!

W niedzielę 4 marca najlepsze drużyny w Okręgu spotkały się aby wyłonić najlepszych w tej kategorii wiekowej.

Grano na hali w Muninie i MOSiR Jarosław w dwóch grupach. Puchar Prezesa OZPN Mieczysława Golby w kategorii U-12 trafił zdecydowanie do Chłopców z Orlika Przemyśl. Pierwsze miejsce w gronie 11 najlepszych drużyn w Okręgu jest duzym osiagnięciem naszego młodego klubu . Orlik zakończył turniej odnosząc 5 zwycięstw nie tracąc punktu a nawet bramki. Strzelając w eliminacjach 4 bramki nie tracąc żadnej; Czuwaj P-śl 1-0 br Gracjan Zajączkowski, Polonia Przemyśl 1-0 br Jakub Jaroch, Piast Tuczempy 1-0 br Jakub Jaroch, Giganci Radymno 1-0 br Wiktor Hatalski.
Tabela grupa „Munina”
1. UKS Orlik Przemyśl 12 pkt.
2. Czuwaj Przemyśl 7 pkt.
3. Polonia Przemyśl. 6 pkt.
4. Piast Tuczempy 2 pkt.
5. Giganci Radymno 2 pkt
Po eliminacjach awansowali do finału gdzie czekali na dwa pierwsze zespoły z grupy „Jarosław”
Tabela grupa „Jarosław”
1. Czarni Oleszyce 13 pkt.
2. SMS Jarosław 10 pkt.
3. Orzełek Przeworsk 8 pkt
4. Top 9 Jarosław 4 pkt.
5. FA Lubaczów 3 pkt.
6. JKS Jarosław 2 pkt

W „małym” finale o miejsce 3, spotkały się zespoły Czuwaju Przemyśl – SMS Jarosław mecz zakończył się wygraną Jarosławian 2-0. Natomiast o miejsce pierwsze i tytuł Mistrza Okręgu UKS Orlik Przemyśl – Czarni Oleszyce to Przemyślanie byli górą aplikując przeciwnikom 3 bramki nie tracąc żadnej. Bramki strzelali Gracjan Zajączkowski, Wiktor Hatalski, Jacek Pudlik.

Tabela końcowa Mistrzostw OZPN Jarosław w kategorii Młodzik mł. rocznik 2006 w piłce halowej o Puchar Prezesa OZPN Mieczysława Golby;

1. UKS Orlik Przemyśl.
2. Czarni Oleszyce.
3. SMS Jarosław.
4. Czuwaj Przemyśl.
5 – 11. Orzełek Przeworsk, FA, Lubaczów, Polonia Przemyśl, Top 9 Jarosław , JKS Jarosław, Piast Tuczempy, Giganci Radymno,

Pierwsze miejsce w stawce 11 drużyn w Mistrzostwach OZPN Jarosław jest niewątpliwie dużym sukcesem naszej drużyny. Chciałbym podziękować szczególnie naszym „Małym”ale jakże wielkim równocześnie autorom tego sukcesu którzy w pokonanym polu zostawili uznane Akademie i kluby nie tylko na Podkarpaciu, wygrywając bardzo trudne eliminacje. Warto podkreślić że najlepszym zawodnikiem całego turnieju został nasz zawodnik Jakub Jaroch .
UKS Orlik Przemyśl wystąpił w następującym składzie;
Jakub Jaroch, Paweł Palko, Wiktor Hatalski, Tomek Jendyczowski, Brajan Sromek, Jacek Pudlik, Gracjan Zajączkowski, Wojtek Hiszpan, Aleks Baniecki. Trener; Henryk Łaskarzewski. Kierownik; Sylwester Hatalski.
Dziękujemy Organizatorom, Panu Prezesowi Mieczysławowi Golbie oraz Józefowi Kowalowi za zaproszenie, wzorowe przygotowanie, przeprowadzenie turnieju oraz wspaniałe nagrody . Rodzicom i kibicom za doping , sędziom za obiektywizm . Przeciwnikom dziękujemy za walkę do końca i postawę fair play.🙂😊😊