Orlik na antenie radia

 

Magazyn Lig Egzotycznych #32 – Liga Mamusiek


Jesteśmy w Warszawie gdzie o nas i naszej działalności jest coraz głośniej. Nasz UKS Orlik Przemyśl oraz „Mamuśki” z Orlika w mediach ogólnopolskich o tym co było i o bardzo odważnych planach na przyszłość. Dziękujemy firmie Hensfort za zorganizowanie wyjazdu. Zapraszamy do odsłuchania programu nagranego 13.11.2018 r w Warszawie przez bardzo popularne ogólnopolskie radio sportowe – Weszło FM.

100 lecie niepodleglosci

100 LECIE NIEPODLEGŁEJ NA ORLIKU !

10 listopada UKS Orlik Przemyśl obchodził 100 lecie niepodległości naszej Ojczyzny. I pod szyldem ….
„100 Goli na 100 lecie dla Rzeczpospolitej od UKS ORLIK PRZEMYŚL”
Na obiektach Juvenii w Przemyślu odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej, w którym wzięło udział 80 zawodników w kategorii młodzik z Ukrainy i Polski .Natomiast najmłodsze dzieci z naszego Orlika wraz ze swoimi Ojcami rozegrały historyczny mecz pomiędzy sobą ku czci Niepodległej Rzeczpospolitej który zakończył się remisem pomimo zdecydowanej przewagi naszych „Maluszków” z biało czerwonymi serduszkami. Natomiast główne trofeum trafiło do naszych gości z Ukrainy SMS Mościska, którzy wygrali wszystkie mecze wyprzedzając Orlika Przemyśl 2008. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dzieci pokłoniły się i oddały hołd naszym przodkom, którzy swoją postawą dali nam przykład jak być POLAKIEM i jak kibicować Naszej Kochanej Rzeczypospolitej !!!.
Serdeczne podziękowania składamy Prezesowi Podkarpackiego ZPN Mieczysławowi Golbie za ufundowanie Pucharów oraz rodzicom za pomoc w realizacji tego naszego Święta Niepodległości na Orliku !

Wygrana 2006/7

Dzisiaj 11 listopada 2018r. w 100 – lecie odzyskania przez Polske Niepodleglosci chlopcy rocznik 2006 i mlodsi wiezi udzial w turnieju pilki halowej w Oleszycach. Byl to jeden z turniejow eliminacyjnych do finalu wojewodzkiego o mistrzostwo Podkarpacia U-12 w futsalu. W turnieju startowalo osiem druzyn walczacych o upragniony awans do turnieju glownego w Trynczy. Nasi chlopcy w skladzie: P.Palko, J.Jaroch, K.Pisz, K.Benko, W.Hatalski, B.Sromek, J.Pudlik, W.Hiszpan, T.Jedyczowski, G . Zajaczkowski, A.Baniecki, D.Adamski zdobyli pierwsze miejsce i upragniony awans do finalu, ktory odbedzie sie w dn. 24.11.2018r. w Trynczy. Sukces druzyny to same zwyciestwa nad: JKS Jaroslaw 4:1, Start Pruchnik 1:0 oraz 1:0 nad Zagorzem. W polfinale wygrana z Orzelkiem Przeworsk 2:0 i w finale ponowmie wygrana z JKS Jaroslaw w karnych 2:0 (1:1 w regulaminowym czasie gry). Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Dawida Adamskiego z naszego UKS-U. Wielka radosc ogarnela druzyne Orlika w hali w Oleszycach. Byly tance radosci i lzy szczescia. Wielkie, wielkie gratulacje dla druzyny, trenera Krzysztofa Frankiewicza i rodzicow, ktorzy zabezpieczali logistyke. Jeszcze raz brawo dla naszch Orlow, ktore w tak Swiateczny dzien wzniosly sie i wygraly. Juz od dzisiaj przygotowujemy sie do finalu na ktory serdecznie zapraszamy UKS Orlik Przemysl.

Podsumowanie ligi podkarpackiej


W historycznym dla naszego klubu, pierwszym sezonie ligi podkarpackiej nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze.
Zespół młodzik młodszy złożony w większości z zawodników rocznika 2008 zajął II miejsce w grupie odnosząc 11 zwycięstw, dwa remisy i jedna porażke i na wiosnę będzie występował w I lidze podkarpackiej i będzie walczył o tytuł mistrza Podkarpacia. Gratulacje dla zawodników i trenera H Łaskarzewskiego.
Zespół młodzik starszy (2006/2007) również zajął 2 miejsce w grupie odnosząc 6 zwycięstw, 2 porażki, dwa remisy i awansował z III do II ligi podkarpackiej. Gratulacje dla zawodników i trenera K Frankiewicza.
Najstarszy reprezentant drużyna Tramkarza starszego (2004/2005) zajęła 4 miejsce w grupie odnosząc 4 zwycięstwa, 3 porażki, 5 remisów i na wiosnę będzie występować dalej w III lidze podkarpackiej. Podziękowania dla zawodników i trenera K Makary.
Podsumowując należy stwierdzić ze w debiucie nasi zawodnicy na tle doświadczonych zespołów wypadli bardzo dobrze. Na 36 meczy wygraliśmy 21 meczy, 9 remisów i zanotowaliśmy tylko 6 porażek. Strzeliliśmy 122 gole tracąc 43.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i doping. Zapraszamy na wiosnę.