Turniej rocznika 2011/12

PUCHAR PREZESA MIECZYSŁAWA GOLBY „2011” POJECHAŁ DO LESKA NATOMIAST „2012” POZOSTAŁ W PRZEMYŚLU !!!
30.09.18.r na obiektach sportowych w Przemyślu przy ul. Dworskiego w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, odbył się zorganizowany przez UKS Orlika Przemyśl. Turniej piłki nożnej który zgromadził blisko 200 najmłodszych zawodników z całego Podkarpacia( i dużo więcej kibiców rodziców) .Młodzi piłkarze walczyły o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN w kategorii żaka mł. (rocznik 2011 i młodszych) oraz skrzata starszego (rocznika 2012.i młodszych ). Rywalizowano równocześnie na czterech doskonale przygotowanych boiskach gdzie grano systemem każdy z każdym, emocje sięgały zenitu ale grano według zasad fary play. W grupie Żaków wygrała drużyna Wilczków Lesko która wyprzedziła gospodarzy turnieju UKS Orlika Przemyśl lepszym stosunkiem bramek , tuż za nimi uplasowała się „Szesnastka” Przemyśl, pozostałym zespołom brakowało bardzo niewiele do sięgnięcia podium ale tym razem szczęście nie uśmiechnęło się do nich ….
Natomiast w grupie Skrzatów bezapelacyjnie najlepszym zespołem okazał się UKS Orlik Przemyśl który wyprzedził Elite Football Academy oraz JKS Jarosław , rozdano nagrody indywidualne które były dla niektórych wielkim zaskoczeniem. Organizator zapewnił dla wszystkich uczestników medale a dla dorosłych przeprowadzono konkurs wiedzy o piłce nożnej. W Przemyślu gościły zespoły z Mielca , Niska, Przeworska, Leska , Jarosławia i innych miejscowości . Była świetna zabawa sporo łez szczęścia ale i ciężkie chwile po porażce były szybko rozwiane przez czujnych trenerów.

Oprócz rozgrywek piłkarskich dzieci jak i rodzice mogli skorzystać z naprawdę wielu atrakcji dostępnych w ten piękny jesienny dzień mi.in zjeżdżalnie dmuchane, przejazdy kładem , grill oraz słodkie upominki oraz wiele innych przyjemności. Niedzielne Święto Orlika w Przemyślu zapamiętamy jako bardzo udany i wesoło spędzony czas. Dziękujemy wszystkim rodzicom a było ich naprawdę sporo za dyscyplinę i kibicowanie swoim pociechom . Dziękujemy sędziom, organizatorom ( rodzicom rocznika 2011 i 2012 ), a także trenerom. Przepraszamy za niedociągnięcia i pomyłki. Miejmy nadzieję że nasza impreza która zgromadziła całe rodziny będzie początkiem takich turniejów integracyjnych na terenie Podkarpacia dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

W Swoim imieniu chciałbym podziękować szczególnie Podkarpackiemy ZPN w Rzeszowie z Prezesem Mieczysławem Golbą na czele , Urzędowi Miasta Przemyśla, firmie Hensfort , Maw-Sport, oraz Fundacji Orły Sportu z odległego Pucka która ufundowała naszym uczestnikom nagrody. Również wielu anonimowym ludziom mocno nas wspierających których wkład w ten turniej był nieoceniony. Nie pozostaje nam nic innego jak się odwdzięczyć i pokłonić jeszcze raz . Dziękujemy i do zobaczenia za rok …..