Awans naszych drużyn do finałów Tymbarka

Eliminacje miejskie w XIX edycji Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. zakończone.
Znamy już zwycięzców Turnieju eliminacyjnego do gier wojewódzkich o Puchar Tymbarku, które odbyły się 22, 23 października 2018 r. na Orliku przy ul. Dworskiego 98. Miasto Przemyśl w Stalowej Woli w 2019 r. będzie reprezentował w kategorii chłopców      U-10 UKS Orlik Przemyśl, który pokonał UKS 6 – Czuwaj Przemyśl 14-0 i SP 1 Przemyśl pokonując 7-0 natomiast drugie miejsce zajął UKS 6 – Czuwaj Przemyśl pokonując SP 1 Przemyśl 1-0. W kategorii najmłodszej U-8 po bardzo zaciętym meczu wygrał UKS Orlik Przemyśl pokonując „Szesnastkę” Przemyśl.

Awans rocznika 2007 i młodsi do I ligi.

UKS ORLIK HENSFORT PRZEMYŚL W PIERWSZEJ LIDZE !!!
Dziękujemy tym młodym piłkarzom że w anormalnych warunkach pogodowych i pomimo że w ich składzie na 15 grało 12 z młodszego rocznika 2008 w lidze 2007 potrafili pokazać że piłka to nie tylko kopanie do przodu, na 14 meczy ze starszym rocznikiem wygrywamy 11, remisujemy 2, i jednen mecz przegrywamy , strzelając przeciwnikom 66 bramek i tracąc 15. Dzisiaj serce i oczywiście umiejętności czysto piłkarskie zostawili na boisku pomimo fatalnych warunków atmosferycznych i grania na boisku rywala wygraliśmy 4-1 w meczu o wszystko. Jesteście wielcy i dziękuję Bogu że takie „maluchy” potrafiły jeszcze moją osobę zainspirować do kolejnego wyzwania. Dziękuję że stanęliście na mojej drodze i dokonaliśmy czegoś niemożliwego i wbrew oczekiwaniom pokonaliśmy własne słabości i zachamowania. Teraz kolejny etap KADRA POLSKI !!!💪⚽👍😍 Autorzy tego sukcesu ; Jakub Jaroch, Hatalski Wiktor, Mateusz Barszczak, Hubert Kędziora, Sergiusz Rożak, Oliver Daczkowski, Oliver Górka, Dawid Nowakowski, Jan Borysławski, Kornel Rybak, Oskar Smycz, Karol Orfin, Piotr Bogusz , Ernest Kopeć, Mateusz Bobrowicz, Wiktor Kłusek, Kacper i Kamil Łacina, Tymoteusz Sociński, Filip Kudelski, Piotr Korczak. Trener Henryk Łaskarzewski, Asystenci ; Mariusz Kędziora i Sebastian Bobrowicz. Fizjoterapeuta ; Igor Ficak . Lekarz; …Kierownik Czesław Rożak i Przemysław Nowakowski , oraz pozostałym wszystkim rodzicom którzy nas wspierali a przede wszystkim KIBICOM KTÓRZY BYLI NA WSZYSTKICH STADIONACH ODWIEDZANYCH PRZEZ NASZĄ DRUŻYNĘ . Ten sukces nie byłby możliwy bez udziału i wkładu pracy trenera Grzegorza Gierczak i Klubu „Szesnastki” Przemyśl których wychowankowie grali w naszym klubie. Dziękujemy i zapraszamy do kibicowania na wiosnę !!!!😊🙂🙂

Awans rocznika 2006 do II ligi

Wspaniale zwyciestwo w Nisku. Nasi chlopcy wygrali z miejscowym Sokolem 5:0 i kolejke przed koncem rozgrywek ligi podkarpackiej zapewnili awans do grupy „B” ( odpowiednik 2 ligi). Bramki strzelili Benko-2, Hatalski-2, Adamsk-1. Wielkie brawa dla druzyny i trenera. Dziekujemy rowniez za goracy doping rodzicom, brawoooooooooo

Turniej rocznika 2011/12

PUCHAR PREZESA MIECZYSŁAWA GOLBY „2011” POJECHAŁ DO LESKA NATOMIAST „2012” POZOSTAŁ W PRZEMYŚLU !!!
30.09.18.r na obiektach sportowych w Przemyślu przy ul. Dworskiego w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, odbył się zorganizowany przez UKS Orlika Przemyśl. Turniej piłki nożnej który zgromadził blisko 200 najmłodszych zawodników z całego Podkarpacia( i dużo więcej kibiców rodziców) .Młodzi piłkarze walczyły o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN w kategorii żaka mł. (rocznik 2011 i młodszych) oraz skrzata starszego (rocznika 2012.i młodszych ). Rywalizowano równocześnie na czterech doskonale przygotowanych boiskach gdzie grano systemem każdy z każdym, emocje sięgały zenitu ale grano według zasad fary play. W grupie Żaków wygrała drużyna Wilczków Lesko która wyprzedziła gospodarzy turnieju UKS Orlika Przemyśl lepszym stosunkiem bramek , tuż za nimi uplasowała się „Szesnastka” Przemyśl, pozostałym zespołom brakowało bardzo niewiele do sięgnięcia podium ale tym razem szczęście nie uśmiechnęło się do nich ….
Natomiast w grupie Skrzatów bezapelacyjnie najlepszym zespołem okazał się UKS Orlik Przemyśl który wyprzedził Elite Football Academy oraz JKS Jarosław , rozdano nagrody indywidualne które były dla niektórych wielkim zaskoczeniem. Organizator zapewnił dla wszystkich uczestników medale a dla dorosłych przeprowadzono konkurs wiedzy o piłce nożnej. W Przemyślu gościły zespoły z Mielca , Niska, Przeworska, Leska , Jarosławia i innych miejscowości . Była świetna zabawa sporo łez szczęścia ale i ciężkie chwile po porażce były szybko rozwiane przez czujnych trenerów.

Oprócz rozgrywek piłkarskich dzieci jak i rodzice mogli skorzystać z naprawdę wielu atrakcji dostępnych w ten piękny jesienny dzień mi.in zjeżdżalnie dmuchane, przejazdy kładem , grill oraz słodkie upominki oraz wiele innych przyjemności. Niedzielne Święto Orlika w Przemyślu zapamiętamy jako bardzo udany i wesoło spędzony czas. Dziękujemy wszystkim rodzicom a było ich naprawdę sporo za dyscyplinę i kibicowanie swoim pociechom . Dziękujemy sędziom, organizatorom ( rodzicom rocznika 2011 i 2012 ), a także trenerom. Przepraszamy za niedociągnięcia i pomyłki. Miejmy nadzieję że nasza impreza która zgromadziła całe rodziny będzie początkiem takich turniejów integracyjnych na terenie Podkarpacia dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

W Swoim imieniu chciałbym podziękować szczególnie Podkarpackiemy ZPN w Rzeszowie z Prezesem Mieczysławem Golbą na czele , Urzędowi Miasta Przemyśla, firmie Hensfort , Maw-Sport, oraz Fundacji Orły Sportu z odległego Pucka która ufundowała naszym uczestnikom nagrody. Również wielu anonimowym ludziom mocno nas wspierających których wkład w ten turniej był nieoceniony. Nie pozostaje nam nic innego jak się odwdzięczyć i pokłonić jeszcze raz . Dziękujemy i do zobaczenia za rok …..