Rocznik 2010 w Jaroslawiu

KOLEJNA PORCJA EMOCJI ZALICZONA

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU JAROSŁAWSKIEGO TADEUSZA CHRZANA
ROCZNIK 2010

W DNIU 25.LUTEGO .2018 ROKU MIELIŚMY ZASZCZYT BRAĆ UDZIAŁ W MOCNO OBSADZONYM TURNIEJU W JAROSŁAWIU.
ORLIK PRZEMYŚL WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE
1. Filip SKALSKI
2. Paweł MALICZOWSKI
3. Oliwier ŁUKASZEK
4. Kacper DAŃCZAK
5. Oliwier SOSENKO
6. Norbert SKŁADOŃ
7. Oliwier KLEPACKI
8. Hubert DRAGANIK
9. Gabriel STADNIK

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH MECZY

Orlik Przemyśl 3:1 Perfect Przeworsk
Orlik Przemyśl 2:2 DAP Dębica
Orlik Przemyśl 2:3 JKS Jarosław
Orlik Przemyśl 1:2 Motor Lublin
Orlik Przemyśl 3:0 A.P. Stalowa Wola
Orlik Przemyśl 1:0 Siarka Tarnobrzeg
Orlik Przemyśl 1:2 Stal Mielec

Układ tabeli po ostatnim meczu na pierwszym zdjęciu.
Na uwagę zasługuje fakt że nasi chłopcy zostawili na parkiecie mnóstwo sił i wylanego potu.
Oliwier ŁUKASZEK strzelił 6 bramek lecz minimalnie przegrał statuetkę króla strzelców.
Dziękujemy trenerowi Kamilowi MAKARZE za profesjonalne prowadzenie drużyny do zwycięstw i motywację do dalszej wali po porażkach .

„Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą”
Jan Paweł II

Zwycięstwo w Leżajsku

LEŻAJSK WINTER CUP 2018 PONOWNIE DLA UKS ORLIKA PRZEMYŚL !!!

W dniu dzisiejszym 25.02. 2018r. Chłopcy z rocznika 2008 pozazdrościli młodszym kolegom z rocznika 2009 wygrania tego turnieju i w gronie 8 zespołów startujących , grając systemem każdy z każdym sięgnęli w dniu dzisiejszym bezapelacyjnie po zwycięstwo.
Wygrywamy sześć spotkań jedno remisując z bardzo dobrym przeciwnikiem SMS Resovią Rzeszów . Strzelamy przeciwnikom 23 bramki, tracimy zaledwie jedną. Walka była niezwykle zacięta, Chłopcy pokazali w Leżajsku bardzo dojrzałą, finezyjną grę połączoną z wieloma kombinacyjnymi zagraniami za co nagradzani zostali brawami przez licznie zgromadzoną widownię oraz naszych wiernych, niezawodnych kibiców. Najpiękniejszą bramkę turnieju strzelił również nasz zawodnik Marcel Jamrozik. UKS Orlik wystąpił w następującym składzie ; Hubcio Kędziora 3br, Oskar Smycz 3br, Kornel Rybak 3br, Karol Orfin, Sergio Rożak 7br, Jasio Borysławski 2br, Wiktor Kłusek, Marcel Jamrozik 1br, Tymcio Sociński 4br, oraz Mateusz Bobrowicz Trener Henryk Łaskarzewski .Królem strzelców został Sergio Rożak z UKS Orlika Przemyśl.
Tabela końcowa ;
UKS Orlik Przemyśl.
SMS Resovia Rzeszów.
Grunwald Budziwój.
Orzełek Przeworsk.
Sparta Leżajsk.
Sokół Sieniawa.
Sparta Leżajsk II
Nadzieje Nowa Sarzyna .
Dziękujemy Organizatorom i Panu Burmistrzowi za zaproszenie, wzorowe przygotowanie, przeprowadzenie turnieju oraz wspaniałe nagrody . Rodzicom i kibicom za doping , sędziom za obiektywizm . 

1 %

Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do przekazania 1% swojego podatku na UKS Orlik Przemyśl.
Pamiętaj, Ciebie to nic nie kosztuje a pomoże młodym adeptom piłki nożnej, lekkoatletyki oraz gier logicznych spełniać swoje marzenia.🙂

wygrana 2004/2005

ORLIK WINTER CUP 2018 — Dnia 2 lutego w Birczy został rozegrany Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy , o Puchar Prezesa OZPN – Jarosław Pana Senatora Mieczysława Golby . W turnieju brało udział 8 drużyn ( Orlik Biały , Orlik Czerwony , Walonia Wola Rz. ,UKS ,, Żaki ” Bircza , TOP 9 Jarosław , AP Sanok , Czuwaj Wiaro Przemyśl , Sokół Sambor ( Ukraina ) , które zostały podzielone na dwie grupy , w których to grały dwa zespoły Orlika . Po zmaganiach grupowych jeden i drugi zespół awansował do półfinału gdzie niestety trafiły na siebie i po bratobójczym pojedynku drużyna Orlika Cz. awansowała do Finału , gdzie już czekał zespół Wolani . W meczu o 3 miejsce Orlik Biały zmierzył się z TOP 9 i po dobrym meczu wygrał 2:1 🙂 . Mecz o I miej. jak przystało na Finał , stał na bardzo wysokim poziomie i emocje przez cały czas ,,sięgały zenitu” . Jedna i druga drużyna strzelała bramkę za bramką i po regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 2:2 , i o zdobyciu ,, Największego Pucharu ” musiał zadecydować konkurs rzutów karnych w którym to nieznacznie przegraliśmy ( dobra postawa obydwu bramkarzy ) . KLASYFIKACJA KOŃCOWA : 1) Wolania Wola Rz. , 2) Orlik Cz. , 3) Orlik B. , 4) TOP 9 , 5) AP Sanok , 6) SOKÓŁ Sambor ,7) UKS ,, Żaki ” Bircza , 8) Czuwaj Wiaro Przemyśl . GRATULACJE DLA ZWYCIĘSCY !!! Dziękuje Wszystkim za przybycie i dobra sportową postawę !!! Dziękuje wszystkim którzy pomogli w organizacji w/w Turnieju !!! Oraz Wielkie dzięki dla Naszych zawodników którzy jak zawsze godnie reprezentowali Nasz Klub !!! AVE ORLIK

sukces 2009

Dnia 17.02. 2018r. w gronie 10 zespołów startujących w tym turnieju, podzielonych na dwie grupy po 5 zespołów.
Wygrywamy wszystkie mecze w grupie ze Stalą Łańcut, Gaudium Zamość, Stalą Mielec i Spartą Leżajsk. Strzelając przeciwnikom 18 bramek nie tracąc żadnej ,spotykamy się w półfinale ze swoimi rówieśnikami z Przeworska pokonując ich 4-0 aby w wielkim finale powtórnie spotkać się z bardzo mocną drużyną Stali Mielec. Walka była niezwykle zacięta, o wygranej musiały zadecydować karne które lepiej wykonywali Przemyślanie a przy doskonałej postawie Miśka Górala w bramce mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa. Trzecie miejsce zajęła drużyna Perfecktu Przeworsk pokonując gospodarzy Spartę Leżajsk. UKS Orlik wystąpił w następującym składzie ; Gracjan Młodziński , Oskar Baniecki , Oskar Januszke, Michał Góral, Michał Cygan, Sebastian Pająk, Wojtuś Gazda oraz Borys Makarowski. Trener Henryk Łaskarzewski .Królem strzelców został Oskar Baniecki z UKS Orlika Przemyśl. Chłopcy pokazali w Lezajsku finezyjną grę połączoną z bardzo dobrą grą kombinacyjną za co nagradzani zostali brawami przez licznie zgromadzoną widownię w pięknej hali przy tamtejszym LO. Dziękujemy Organizatorom i Panu Burmistrzowi za zaproszenie, wzorowe przygotowanie, przeprowadzenie turnieju oraz wspaniałe nagrody . Rodzicom i kibicom za doping , sędziom za obiektywizm . Przeciwnikom dziękujemy za walkę do końca i postawę fair play.

Zebranie członkow klubu

 

UWAGA WAZNE!!
Na podstawie statutu UKS Orlik Przemyśl oraz mając na uwadze konieczność wyboru nowych władz klubu zwołuje się Walne Zebranie sprawozdawczo – wyborcze w dniu 27.02.2017 godz. 18.00 w siedzibie klubu ul Dworskiego 98. Ze względu na ważność spraw, które będą miały wpływ na dalsze funkcjonowanie całego Klubu prosi się o obecność wszystkich członków!!

Porządek Walnego Zebrania Stowarzyszenia UKS ORLIK PRZEMYŚL
1. Otwarcie obrad, powitanie Członków Stowarzyszenia.
2. Przyjęcie porządku zebrania.
3. Wybór Przewodniczącego zebrania.
4. Sprawozdanie merytoryczne z działalności stowarzyszenia za rok 2017.
5. Sprawozdanie finansowe stowarzyszenia za rok 2017.
6. Dyskusja.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania merytorycznego stowarzyszenia za rok 2017. uchwała nr1
8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego stowarzyszenia za rok 2017. uchwała nr 2
9. Przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej w sprawie udzielenia lub nie udzielenia absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.
10. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi uchwała nr 3.
11. Wybory Zarządu Stowarzyszenia uchwała nr 4
12. Wybór komisji rewizyjnej uchwała nr 5
13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w statucie. Uchwała nr 6
14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany adresu siedziby UKS Orlik Przemyśl. Uchwała nr 7
15. Dyskusja o priorytetach działalności w najbliższym czasie.
15. Sprawy różne i wolne wnioski.
16. Zamknięcie Walnego Zgromadzenia Członków.