OBÓZ SPORTOWY w CHARSZNICY ROCZNIK 2006/2007

Podsumowanie obozu sportowego dla rocznika 2006 i 2007
Obóz UKS ORLIK PRZEMYŚL odbył się w dniach 17-22 lipca 2017 roku w Charsznicy w Hotelu Planeta.
Głównym celem wyjazdu było podniesie poziomu sportowego zawodników i ich wytrwałości, a także sprawdzenie umiejętności. Wspólnie spędzony czas to także nauka samodzielności, wzmacnianie więzi, pomoc kolegom oraz relaks i odpoczynek.
Już pierwszego dnia po obiedzie i odpoczynku trener Arkadiusz Majcher zabrał zawodników na stadion i rozpoczął testy sprawnościowe eurofit które wypadły bardzo dobrze.
Po wyczerpujących treningach na zawodników czekał basen kryty, basen odkryty, boisko do siatki plażowej, trampolina i dmuchany zamek oraz……sauna i jacuzzi.
Każdy kolejny dzień rozpoczynaliśmy od porannego biegania – czasami było ciężko, ale dla leniuchów nie było miejsca:)
Podczas naszego pobytu swój obóz miała także drużyna TS Skalanka, z którą mogliśmy rozegrać w środowe popołudnie długo wyczekiwany sparing ( z tą drużyną mieliśmy przyjemność grać już wcześniej podczas turnieju na obiektach Wisły Kraków). Wieczorem zaś właściciel hotelu zaprosił specjalnie dla obozowiczów magika, który próbował oczarować naszych zawodników.
W czwartek na zaproszenie Pana trenera Stanisława Obszańskiego mieliśmy okazję spróbować swoich sił podczas sparingu z drużyną ze Szkółki Piłkarskiej MKS Krakus.
Następnie zwiedziliśmy krakowski rynek, nakarmiliśmy gołębie a nasi chłopcy pokazali, że oprócz talentu piłkarskiego posiadają także umiejętności taneczne 😛
W piątek czekała na nas kolejna atrakcja : PARK LINOWY w Ogrodzieńcu. Tu przydała się odwaga i wytrwałość. Nie dość, że było wysoko i ciężko to jeszcze w deszczu, ale zawodnicy Orlika nie z cukru i wygrali z deszczem.
Było super 🙂
Codziennie odbywały się konkursy m.in. tenisa stołowego, pływania pod wodą, rzutów karnych, żonglerki piłką oraz crossbar challenge.
W sobotni poranek odbył się turniej „miedzypokojowy”, zaciętą walkę wygrał pokój nr 201, który w swoim składzie miał aż 3 bramkarzy.
Następnie trener oraz opiekunowie podsumowali obóz i osiągnięcia a zawodnicy otrzymali certyfikaty ukończenia obozu a zwycięzcy konkursów dyplomy uznania .
Na zakończenie tradycyjnie już zawodnicy wraz z trenerem w strojach sportowych wykonali „skok do wody” i jeszcze jeden i jeszcze jeden…
Dziękujemy trenerowi oraz opiekunom za czas, zaangażowanie i opiekę. Zawodnikom życzymy zaś samych sukcesów, aby odbyte treningi i wypoczynek przyniosły efekty w przyszłości !!!