Świetny występ w Boguchwale

Orlik Przemyśl rocznik 2008 wziął udział w turnieju piłki nożnej w Boguchwale. Mimo braku kilku podstawowych zawodników nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze strzelając 20 bramek nie tracąc żadnej. W wielkim finale zmierzyli się z zespołem FA Lech Poznań. Po dobrej grze i kilku dogodnych sytuacjach w regulaminowym czasie gry i dogrywce mecz zakończył się remisem i o wszystkim zdecydowały rzuty karne w których minimalnie więcej szczęścia mieli zawodnicy Lecha Poznań i zdobyli pierwsze miejsce a Orlik Przemyśl ostatecznie zdobył druga pozycje. Warto zaznaczyć ze nasi chłopcy w pokonanym polu pozostawili m.in. takie zespoły jak Stal Rzeszów, DAF Rzeszów, AP Sławomira Peszki, gospodarzy Izolatora Boguchwałę czy Ziomki Rzeszów. Oprócz nagrody dla najlepszego zawodnika ( Kornel Rybak) i najlepszego strzelca ( Oskar Smycz) nasz zespół zdobył nagrodę w postaci bonu do wykorzystania na kwotę 500 zł. W przerwie odbyły się pokazy mistrz świata w freestyle footballu. Pokaz wprawił naszych małych piłkarzy w zachwyt i osłupienie a pokaz robili Mistrzowie Świata w tej dyscyplinie. Dziękujemy organizatorom, rodzicom, wszystkim przeciwnikom tym pokonanym i tym którzy nas pokonali za postawę fair play i sportową rywalizację.
UKS Orlik Przemyśl wystąpił w składzie:
Karol Orfin, Sergiusza Rożak, Kornel Rybak, Tymoteusz Sociński, Oskar Smycz, Kamil Łacina, Kacper Łacina, trener Henryk Łaskarzewski.
Gratulacje dla całego zespołu!

Klubowe Mistrzostwa Polski

Klubowe Mistrzostwa Polski rocznik 2008

W naszej grupie zabrakło jednego zwycięstwa aby zając miejsce dające awans do finału na Stadionie Legii Warszawa. Ostatecznie zajmujemy piąte miejsce. Nie udało się awansować jednak pod względem sportowym i organizacyjnym wspaniały turniej. Nasza grupa okazała się bardzo silna . Mecze z na prawdę dobrymi i markowymi zespołami dają wymierne korzyści szkoleniowe. Rywalizowaliśmy jak równy z równym, nasi chłopcy dali z siebie wszystko a może więcej ale w ostatnim meczu pomimo naszej ogromnej przewagi piłka nie chciała wpaść do bramki Dunajca trafiając trzy razy w poprzeczkę i dwa razy w słupek. Trzymamy teraz kciuki za naszych grupowych rywali bo o sile grupy będzie stanowił fakt, jak im się powiedzie w finałach. Pamiętajmy zawsze o jednym – to są dzieci !. Podziękowania dla Rodziców którzy dopingowali naszych dzielnych piłkarzy do końca i byli jedynymi sponsorami wraz z właścicielem sklepu spożywczo-przemysłowego „Misio” w Pikulicach umożliwiając naszym chłopakom rywalizację na najwyższym poziomie, dziękujemy bardzo za wsparcie .

UKS Orlik Przemyśl – Polonia Kraków 2-1
UKS Orlik Przemyśl – Wisła Sandomierz 3-0
UKS Orlik Przemyśl – Celuloza Kostrzyn 1-1
UKS Orlik Przemyśl – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1
UKS Orlik Przemyśl – Gryf Świdnica 0-1
UKS Orlik Przemyśl – Śląsk Wrocław 0-0
UKS Orlik Przemyśl – PSA Łódź 1-0
UKS Orlik Przemyśl – FA Lubaczów 2-0
UKS Orlik Przemyśl – Dunajec Nowy Sącz 0-0

UKS Orlik Przemyśl wystąpił w następującym składzie; Kamil i Kacper Łacina, Maks Smotrycki, Oskar Smycz, Kornel Rybak, Gracjan Czapniewski, Marcel Jamrozik, Sergiusz Rożak, Wiktor Kłusek, Tymek Sociński, Jan Borysławski,Mateusz Bobrowicz, Hubert Kędziora oraz nasz najmłodszy Gracek Młodziński popularny „Krycha”. Dziękujemy chłopcy jesteśmy dumni z was, jesteście WIELCY !!!!!