Sukces rocznika 2010 w Sanoku

Charytatywny festiwal piłkarski dla PIOTRA LISOWSKIEGO zakończony pomyślnie.
W dniu 19.03.2017 udaliśmy się do Sanoka. W pięknej hal na ulicy Mickiewicza rozegraliśmy wspaniały turniej, przegrywając jedno spotkanie ze Stalą RZESZÓW która zwyciężyła cały turniej. W końcowej klasyfikacji uplasowaliśmy się na 2 miejscu zdobywając 16 punktów i strzelając 12 bramek. W przerwach pomiędzy meczami odbywały się licytacje na rzecz Piotra LISOWSKIEGO. Jedną z takich licytacji wygrał nasz Orlikowy tato pan Maciej MAKAROWSKI dając 900 złotych za piłkę z autografami zawodników Lecha Poznań GRATULACJE
Skład drużyny
1 Paweł MALICZOWSKI 5 bramek
2 Kacper DAŃCZAK 1 bramka
3 Filip SKALSKI
4 Oliwier KLEPACKI 2 bramki
5 Mateusz MAKUCHOWSKI
6 Damian PALEŃ 1 bramka
7 Oliwier ŁUKASZEK 1 bramka
8 Bruno MAKAROWSKI
9 Gabriel STADNIK 1 bramka
10 Antoni DUTKOWSKI 1 bramka
Trener Kamil MAKARA
Prezes Beata SKALSKA
Kierownik Piotr MALICZOWSKI
WYNIKI
Orlik Przemyśl – Stal Rzeszów 0 – 1
Orlik Przemyśl – Prefect Przeworsk 2- 0
Orlik Przemyśl – Remix Niebieszczany 2 – 0
Orlik Przemyśl – Grunwald Budziwój 1 – 0
Orlik Przemyśl – MOSIR Brzozów 3 – 1
Orlik Przemyśl – AP Sanok 3 – 1
Orlik Przemyśl – Wilczki Lesko 1 – 1
Dziękujemy Organizatorowi festiwalu za wspaniałą organizację

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA ‚UKS ORLIK PRZEMYŚL’

ZAPROSZENIE I PROGRAM
WALNEGO ZGROMADZENIA
CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA ‚UKS ORLIK PRZEMYŚL’
Zarząd Stowarzyszenia UKS ORLIK PRZEMYŚL serdecznie zaprasza na Walne Zgromadzenie Członków, które odbędzie się dnia 28 MARCA 2017 r. (wtorek) o godz. 18.00 w sali przy Orliku ul. Dworskiego 98

Proponowany porządek zebrania:

1. Otwarcie obrad, powitanie Członków Stowarzyszenia.
2. Przyjęcie porządku zebrania.
3. Wybór Przewodniczącego/cej i protokolanta/ki zebrania.
4. Sprawozdanie merytoryczne z działalności stowarzyszenia za rok 2016.
5. Sprawozdanie finansowe stowarzyszenia za rok 2016.
6. Dyskusja.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania merytorycznego stowarzyszenia za rok 2016.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego stowarzyszenia za rok 2016.
9. Przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej w sprawie udzielenia lub nie udzielenia absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.
12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.
13. Podjęcie uchwały w sprawie ewentualnych zmian w statucie.
15. Dyskusja o priorytetach działalności w 2017 roku.
16. Sprawy różne i wolne wnioski.
17. Zamknięcie Walnego Zgromadzenia Członków.
Zgodnie z § 17 ust 8 Statutu Stowarzyszenia UKS ORLIK PRZEMYŚL jeśli na zwołanym Walnym Zebraniu Klubu w I terminie nie ma wymaganego quorum zwołuje się Walne Zebranie Klubu w II terminie w tym samym dniu nie później niż 30 min. od pierwszego terminu

W imieniu Zarządu

Prezes Beata Karnas-Skalska

UKS Orlik Przemyśl trzecią drużyną Ligi Mistrzów turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP rocznika 2006.

W sobotę 11 marca, podopieczni trenera Arkadiusza Majchera stanęli na „pudle” w turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP organizowany przez Akademię Piłkarską Wisły Kraków.
Hala sportowa przy ul. Reymonta w Krakowie była areną zmagań chłopców z rocznika 2006. Orlikowcy bardzo zmotywowani przystąpili do zmagań co zaowocowało bardzo dobrym wynikiem. Grad bramek, wyrównane pojedynki i walka do ostatnich minut świadczyły o tym jak wysoki poziom towarzyszył tym rozgrywkom. Drużyna Orlika mierzyła się w grupie z Wisłą Kraków, Grębałowianką Kraków oraz drużyną TS Skalanka. Początek zawodów był bardzo emocjonujący i bardzo dobrym meczu nieznacznie ulegamy Wiśle 4:3. Następne mecze to już całkowita dominacja „Orlików” którzy wygrali swoje mecze 7:0 z Grębałowianką oraz 4:1 z Ts Skalanka kończąc tym samym rozgrywki grupowe na 1 miejscu!!! W półfinale po niesamowitym pojedynku który zakończył się wynikiem 3:3 musieliśmy pogodzić się z porażką po rzutach karnych… wynik 7:8. Mecz o 3 miejsce był szansą rewanżu po porażce w grupie z Wisłą Kraków… i tak też się stało!! Zwyciężamy 6:3 ostatecznie kończąc turniej na 3 miejscu!! Wielkie gratulacje dla zawodników i trenera . Autorzy sukcesu na zdjęciu. Tabele końcowe poniżej ,
Liga Mistrzów:
1. Szkółka Piłkarska „Orzełek” w Przeworsku
2. Wisła Kraków B
3. UKS Orlik Przemyśl
4. Wisła Kraków A

Liga Europy:
1. Clepardia Kraków
2. Towarzystwo Sportowe Skalanka
3. Krośnieńska Akademia Piłkarska Bardomed
4. Akademia Piłkarska Grębałowianka

UKS Orlik Przemyśl Mistrzem Podkarpacia w Futsalu

Prowadzony przez trenera Kamila Makarę drużyna do lat 12 w niedziele, 5 marca wzięła udział w Mistrzostwach Podkarpacia w Futsalu U-12, które odbyły się w Przeworsku.

Futsal to dyscyplina zespołowa będąca pięcioosobową wersja piłki nożnej rozgrywanej w hali.

Zespół z Przemyśla rozgrywki rozpoczął od zmagań w grupie ,, B’’, w której wygrał wszystkie mecze i z kompletem punktów oraz bez straty bramki awansował z pierwszego miejsca do półfinału. Tam zmierzył się z zaprzyjaźnioną drużyną Sparty Leżajsk, po wyrównanym meczu wygrał 1:0 i awansował do finału, w którym spotkał się z gospodarzem FT Przeworsk. Mecz Finałowy stał na bardzo wysokim poziomie oraz obfitował w wiele emocji i zwrotów akcji. Drużyna Orlika szybko uzyskała prowadzenie, ale gospodarze grający wytrwale do końca zdołali odrobić straty i doprowadzili do wyrównania, mecz w regulaminowym czasie zakończył się rezultatem 2:2.

O Tytule Mistrza musiał zadecydować konkurs rzutów karnych, gdzie Drużyna Orlika zachowując więcej ,, zimnej krwi ‘’ i mając miedzy słupkami swojej bramki Najlepszego Bramkarza Turnieju Rafała Czyżowskiego wygrała 3:1 i zasłużenie została Mistrzem Podkarpacia w Futsalu U-12 – mówi trener UKS Orlik Przemyśl Kamil Makara.
Drużyna Orlika wystąpiła w składzie : Kacper Zajączkowski, Kacper Fień, Arkadiusz Kędziora, Jan Górski, Dawid Maliczowski, Kacper Wilowski, Rafał Czyżowski, Michał Woiński (kapitan), Wojciech Pach, Aleksander Majgier, Trener: Kamil Makara.

DRUŻYNY UCZESTNICZĄCE W TURNIEJU
GRUPA A GRUPA B
1. FT PRZEWORSK 1. ORLIK PRZEMYŚL
2. SPARTA LEŻAJSK 2. GÓRAL TRYŃCZA
3. CZARNI OLESZYCE 3. GRYF RADOMYŚL WLK.
4. GAP ZARZECZE 4. POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW
MECZE I WYNIKI:
FT PRZEWORSK – CZARNI OLESZYCE 3 – 0
SPARTA LEŻAJSK – GAP ZARZECZE 7 – 0
ORLIK PRZEMYŚL – GRYF RADOMYŚL WLK. 4 – 0
GÓRAL TRYŃCZA – POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW 1 – 0
FT PRZEWORSK – GAP ZARZECZE 3 – 3
CZARNI OLESZYCE – SPARTA LEŻAJSK 0 – 3
ORLIK PRZEMYŚL – POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW 2 – 0
GRYF RADOMYŚL WLK. – GÓRAL TRYŃCZA 0 – 3
FT PRZEWORSK – SPARTA LEŻAJSK 2 – 0
GAP ZARZECZE – CZARNI OLESZYCE 0 – 2
ORLIK PRZEMYŚL – GÓRAL TRYŃCZA 3 – 0
POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW- GRYF RADOMYŚL WLK . 4 – 1
MECZE PÓŁFINAŁOWE
GAP ZARZECZE – POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW 1 – 3
CZARNI OLESZYCE – GRYF RADOMYŚL WLK. 3 – 0
FT PRZEWORSK – GÓRAL TRYŃCZA 4 – 0
SPARTA LEŻAJSK – ORLIK PRZEMYŚL 0 – 1

MECZ O 7 MIEJSCE
GRYF RADOMYŚL WLK. – GAP ZARZECZE 3 – 1

MECZ O 5 MIEJSCE
POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW – CZARNI OLESZYCE 4 – 1

MECZ O 3 MIEJSCE
SPARTA LEŻAJSK – GÓRAL TRYŃCZA 3 – 0

FINAŁ
FT PRZEWORSK – ORLIK PRZEMYŚL 2 – 2 (karne 1-3 )

Gala piłkarska w Łancucie

Podczas Gali Piłkarskiej jaka odbyła się w Łańcucie trener Henryk Łaskarzewski spotkał się z Prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem. Rozmowy dotyczyły piłki nożnej w Przemyślu i nie tylko. Prezes gorąco pozdrawia wszystkich kibiców piłki nożnej w tym szczególnie sympatyków, członków i młodych piłkarzy UKS Orlik Przemyśl. Wszystkim życzył sukcesów w życiu osobistym jak i sportowym.

Sukces w międzynarodowym turnieju w Krośnie

UKS Orlik Przemyśl kolejny raz świetnie zaprezentował się w międzynarodowym turnieju piłki nożnej rocznika 2008 jaki odbył się w dniach 04-05.03.2017 w Krośnie. Nasi młodzi piłkarze mierzyli się z najlepszymi akademiami piłkarskimi z Polski. Udział wzięły również zespoły z Słowacji i Ukrainy. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno piłkarskim jak i organizacyjnym. Wspaniałe warunki do gry. Sztuczna trawa najwyższej klasy oraz balon umożliwiły pokazanie młodym zawodnikom pełni swoich umiejętności. Orlik Przemyśl zwycięsko rywalizował z tak znanymi drużynami jak Zagłębie Lubin, Cracovia Kraków, Motor Lublin, RAP Radomsko, Talencik Radom.
Po wyrównanych spotkaniach z gospodarzami Beniaminkiem Krosno zakończonych raz remisem a drugi raz nieznaczną porażka nasz Orlik Przemyśl zakończył zawody na wspaniałym 2 miejscu w gronie 18 bardzo mocnych drużyn.
Gratulację dla całego zespołu na czele z naszym trenerem Henrykiem Łaskarzewskim. Podziękowania również dla rodziców bez których wsparcia finansowego nasze młode gwiazdy nie mogły by wziąć udziału w tak prestiżowym turnieju.
Kolejne wezwanie dla naszych chłopaków to Puchar Tymbarka i Klubowe Mistrzostwa Polski w Warszawie. Ze względu na wysokie koszty transportu zapraszamy wszystkich mogących pomóc do współpracy z naszym Klubem. Każda pomoc jest cenna bo umożliwi rywalizację z drużynami z całej Polki.Chcemy się zakwalifikować i jako pierwsza drużyna zagrać na głównej płycie stadionu Legii Warszawa 11 czerwca br. Mamy zdolnych chłopaków, którzy mogą być dobrymi ambasadorami naszego miasta. Teraz potrzeba wsparcia wszystkich którym leży sport naszego miasta na sercu.
Skład UKS Orlik Przemyśl:
Gracjan Czapniewski, Hubert Kędziora (10), Marcel Jamrozik, Sergiusza Rożak (4), Mateusz Bobrowicz, Tymoteusz Sociński (7), Wiktor Klusek, Jan Borysławski (4), Kornel Rybak (1), Gracjan Mlodziński (1)
Wynik naszego zespołu:

Grupa A
Orlik Przemyśl – Beniaminek Krosno 2-2
Orlik Przemyśl – RAP Radomsko 3-1
Orlik Przemyśl – Zagłębie Lubin 2-0
Orlik Przemyśl – FC Lwów 2-2
Orlik Przemysl – Vranov nad Toplu 5-1

Grupa złota

Orlik Przemyśl – Motor Lublin 4-0
Orlik Przemysl – Cracovia Kraków 5-2
Orlik Przemyśl – Beniaminek Krosno 1-3
Orlik Przemysl – Talencik Radom 3-1
Orlik Przemyśl – AP Sanok 0-1