Obóz sportowy w Nowej Sarzynie. Turnus II

obóz 2

W dniach 01.08-06.08.2016 odbyliśmy bardzo intensywny obóz sportowy. Miejsce wszystkim Orlikowcom znane i bardzo lubiane.
Nowa Sarzyna- mała miejscowość w północnej części naszego województwa.

Tydzień rozpoczął się od intensywnych treningów.
Dzień rozpoczynaliśmy pobudką i porannym rozruchem fizycznym .
Po śniadaniu intensywny trening gdzie nasz trener Kamil wyciskał z naszych młodych piłkarzy siódme poty. Po treningu chwila relaksu w basenie,obiad i ponowny trening. Harmonogram pobytu na obozie był bardzo napięty.

Wyjazd był współfinansowany przez Urząd Miasta w Przemyślu. Za co bardzo dziękujemy 🙂
Rozegraliśmy również trzy mecze sparingowe które były sprawdzianem i próbą zgrania drużyny po odejściu naszego Kapitana.
wszystkie mecze WYGRALIŚMY.

A oto wyniki i strzelcy

UKS Orlik Przemyśl – UNIA Nowa Sarzyna
2 – 1
Strzelcy bramek
Kacper WILU Wilowski i Norbert NORBI Pempuś

UKS Orlik Przemyśl – Pogoń Leżajsk
2 – 1
Strzelcy bramek
Jan JASIU Górski i Kacper PIRO Pierożyński

UKS Orlik Przemyśl – Sokół Nisko
5 – 4
Strzelcy bramek
Kacper PIRO Pierożyński,Norbert NORBI Pempuś , Jan JASIU Górski, Aleksander OLEK Majgier i Kacper ZAJĄC Zajączkowski

 

Obóz sportowy w Nowej Sarzynie. Turnus I

obóz 1

Czas na podsumowanie obozu sportowego w Nowej Sarzynie dla rocznika 2006 i młodsi. Wyjazd był współfinansowany przez Urząd Miasta w Przemyślu. Za co bardzo dziękujemy 🙂
Plan dnia był wypełniony po brzegi, a opiekunowie i trenerzy dwoili się i troili aby uczestnikom niczego nie brakowało a czas spędzony na obozie był efektywnie wykorzystany
Dzień rozpoczynaliśmy od rozruchu, następnie kontrola pokoi, śniadanie i……
Każdego dnia odbywały się treningi piłki nożnej, nauka pływania pod okiem doświadczonej i cierpliwej pani instruktor, zajęcia i zabawy na basenie. Dużą popularnością cieszyły się gry planszowe, warcaby oraz tenis stołowy. Dzieci chętnie grały w szachy , a rozgrywki były na wysokim poziomie, ale nie ma co się dziwić, gdy wśród uczestników jest wicemistrz Polski w szachach w swojej kategorii wiekowej!!! Nawet opiekunowie nie mieli z nim szans 😛 Wspólne zabawy i gry pozwoliły uczestnikom ciekawie spędzić czas i poznać się bardziej.
Wzorem ubiegłego roku organizowane były różne konkursy: skoków na skakance, tenisa stołowego, szachowy, warcabowy, konkurs skoków do wody, pływania na czas, rzutów do celu, rzutów karnych i żonglerki. W każdym konkursie wyłoniliśmy zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy i upominki 🙂
Nowością był konkurs „mam talent” podczas którego odkryliśmy że dzieci oprócz talentu piłkarskiego posiadają również talent artystyczny – śpiew, taniec itd.
Podczas obozu mieliśmy przyjemność kibicować zawodnikom Unia Nowa Sarzyna, którzy rozgrywali sparing z drużyną z Niska. Nasi zawodnicy również rozegrali turniej piłkarski dla rocznika 2007 i młodsi.
W trakcie naszego wyjazdu prowadzone były również zajęcia z profilaktyki uzależnień.
Na zakończenie naszej przygody wszyscy zawodnicy przeszli test na piłkarza w skład którego wchodzą: test kwaśnej cytryny, test wiedzy o sporcie i nie tylko, test sprawnościowy oraz test tańca free style 🙂Wszyscy przeszli testy wzorowo i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Oczywiście trenerzy i opiekunowie również zostali poddani testom, ku radości dzieci 🙂

ZMIANA **** TRENINGI ***

UWAGA ZMIANY W ZAJĘCIACH !!!!

Wtorek 02.08.
godz. 16.00 trening bramkarski
godz. 16.00-17.00 trening dla 2009/2010
godz. 17.00- 18.30 trening dla 2006/2007/2008

Czwartek 04.08.

ZAJĘCIA ODWOŁANE

Piątek 05.08.
godz. 16.00 trening bramkarski
godz. 16.00-17.00 trening dla 2009/2010
godz. 17.00- 18.30 trening dla 2006/2007/2008

Pozostałe zajęcia bez zmian .