***ORLIKOWE FERIE***

Tegoroczne ferie orlikowe przebiegły w świetnej, sportowej atmosferze. Dzieci miały wiele atrakcji.

Naszą półkolonie mogliśmy zorganizować dzięki dotacji z Urzędu Miasta Przemyśla (Wydział Spraw Społecznych) oraz uprzejmości Pani Dyrektor SP5 Małgorzaty Ziober

Dziękujemy
Wybraliśmy się na lodowisko❄gdzie dzieci mogły nauczyć się jazdy na łyżwach,a te które już potrafiły sprawdzić się w różnych konkurencjach na lodzie.
Kolejną atrakcją była wizyta na strzelnicy. Chłopcy bawili się świetnie (w końcu coś typowo dla facetów)

W celu zregenerowania sił po treningach, które odbywały się prężnie w czasie naszej półkolonii udaliśmy się na basen..skoki do wody, nurkowanie, pływanie..zabawy nie było końca

To nie koniec…teraz coś co orliki lubią najbardziej – zabawa naprzemyskim torze saneczkowym była bardzo udana.
Każdego dnia dzieci miały przygotowany pyszny obiadek
Trener przygotował dla naszych piłkarzy pogadanke o asertywności słuchali z zaciekawieniem i chętnie podejmowali rozmowę

Było aktywnie, sportowo i nikt się nie nudził
Dziękujemy za poświęcony czas trenerom 
I rodzicom za pomoc

 
f1 f2 f4 f5 f6 f7 f8 f9 f11

II miejsce na ogólnopolskim turnieju piłki nożnej o Puchar RSSPORT w Nadrzeczu.

Zawodnicy UKS ORLIK PRZEMYŚL w dniach 11-13 marca 2106 roku walczyli z najlepszymi drużynami z całej Polski w prestiżowym turnieju piłki nożnej o Puchar RSSPORT w Nadrzeczu. Nasi zawodnicy pierwszy raz brali udział w turnieju na takim wysokim poziomie.

Walczyli…i wywalczyli II miejsce.

Walczyli dzielnie i niepoddawani się do samego końca, mimo tego że było bardzo trudno, bo rywalizacja odbywała się na najwyższym poziomie. Były i porażki i remisy, ale najwięcej było zwycięstw. I to właśnie one zdecydowały o tym, że nasi zawodnicy zajęli miejsce na podium. O tym, jak wyrównany był poziom może świadczyć fakt, ze miejsce II i III zajęły drużyny z taką samą ilością zdobytych punktów, a o końcowej klasyfikacja zdecydowała przewaga 1 bramki Do ostatniego meczu nasi chłopcy trzymali nas w napięciu i niepewności. Ostatni mecz zawodników UKS ORLI PRZEMYŚL z drużyną START OTWOCK był meczem najbardziej emocjonującym, był to mecz o miejsce na podium. Zakończył się zwycięstwem dla naszej drużyny 1:0. Ta bramka była na skalę złota, dala nam nie tylko miejsce na podium, ale też wyniosła nas na II miejsce. Ustąpiliśmy tylko bezkonkurencyjnej drużynie z Warszawy.
Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik PAWEŁ PALKO !!! naszą drużynę do zwycięstwa prowadził Pan Andrzej Pirożyński. Dziękujemy !!!
Do rywalizacji stanęły następujące drużyny: UKS ORLIK PRZEMYŚL, UKS 9 SIEDLCE, SOCCKER ROPCZYCE, AVIA ŚWIDNIK, START OTWOCK, OSIR BIŁGORAJ, DRUKARZ WARSZAWA, AP STALOWA WOLA. Turniej był niezwykle wymagający, każdy chciał wygrać, a wyniki zmieniały się z meczu na mecz. Mecze trwały po 30 min każdy, a zawodnicy dawali z siebie wszystko. Nie raz na twarzy zawodników widać było i złość i łzy oraz zmęczenie, ale też i uśmiech, radość i szczęście.
Turniej był przygotowany na najwyższym poziomie, a ośrodek znajduje siew malowniczym lesie w Nadrzeczu, gdzie rano nasi zawodnicy spędzali czas na joggingu i podziwianiu przyrody. Udało nam się zobaczyć drzewa powalone przez bobry oraz ślady obecności dzików. Aż żal było wyjeżdżać.rs rs1 rs2 rs4 rs5 rs6

Chłopcy z rocznika 2009 i młodsi z UKS ORLIK PRZEMYŚL na podboju Zarzecza

Świetnie zaprezentowali się nasi chłopcy z rocznika 2009r. którzy na turnieju w Zarzeczu 3 marca 2016 odnieśli siedem zwycięstw i tylko raz zremisowali . Wyniki wg kolejności gier :
1) PAU Perfect Przeworsk 6:1
2) FKS Stal Mielec 5:2
3) AS Fabryka Zarzecze 6:1
4) Giganci Radymno 3:0
5) FA Rzeszów 4:1
6) SP Grunwald Budziwój 2:0
7) Czuwaj Przemyśl 3:3
8) FA Nisko 4:0
UKS Orlik Przemyśl wystąpił w następującym składzie ; Gracjan Młodziński, Oskar Baniecki , Kamil Olszański, Michał Góral, Karol Stecura, Paweł Maliczowski, Filip Skalski, Adam Siuta. Trener Pan Kamil Makara.

 

2009