„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń…”

roczek

 

 

22 sierpnia 2015 roku UKS ORLIK PRZEMYŚL skończył rok !!!!!!!

Za wspólny rok dziękujemy trenerom, zawodnikom, rodzicom, sponsorom, sympatykom, miłośnikom, kibicom i wszystkim tym, którzy w nas wierzyli.

A na przyszłość życzymy sobie…kolejnych sukcesów, radości,  cudownych chwil, odważnych zawodników, dobrych meczy, uczących przegranych, udanych turniejów, wiernych kibiców i spełnienia marzeń……..

 

STO LAT…STO LAT…STO LAT…

Obóz sportowy 2015… a nawet dwa obozy :)

Na obóz sportowy ( a nawet dwa) w tak licznej grupie mogliśmy pojechać dzięki dofinansowaniu z Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Przemyślu oraz wsparciu finansowemu Fundacji PGE – Energia z Serca. Za „serce” i wsparcie dziękujemy!!!

W telegraficznym skrócie wyglądało to tak: rano pobudka, potem rozruch, kontrola pokoi, śniadanie, trening piłkarski, basen, obiad, trening piłkarski, basen, kolacja, zajęcia rożne i cisza nocna! I tak codziennie :):):) nudno ??? NIC PODOBNEGO…

Miejscem zgrupowań naszych zawodników był ośrodek „UNIA” Nowa Sarzyna.
Celem wyjazdu było zintegrowanie grupy, podniesienie ich poziomu wytrenowania, nauczenie ich samodzielności i asertywności oraz wypoczynek i dobra zabawa.

Chłopcy codziennie trenowali, uczyli się pływać oraz wykonywali rożne odmiany skoków do wody. W czasie odpoczynku powstawały ciekawe prace plastyczne, rozgrywały się konkursy na najlepszych żonglerów, szachistów, strzelców rzutów karnych, skoczków i pływaków. Oprócz tego był konkurs gry w warcaby, rzutu do celu, konkurs „skakanki”, wiedzy piłkarskiej i co tylko przyszło nam do głowy:) Najzdolniejsi, najszybsi i ci którzy mieli najwięcej szczęścia otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Każda z grup uczestniczyła również w zajęciach uczących asertywności prowadzonych przez pana Henryka Łaskarzewskiego.

Dni opływały szybko …

Na zakończenie odbyło się pasowanie na piłkarzy. Łatwo nie było: smak cytryny pewnie niektórzy pamiętają do dziś… ale każdy z zawodników po zjedzeniu plasterka cytryny uśmiechnął się, zdał egzamin teoretyczny z wiedzy piłkarskiej oraz zaliczył „praktykę”. Nagrodą był CERTYFIKAT PIŁKARSKI oraz niespodzianka:)

Obóz zaliczamy do udanych. Już zapisujemy chętnych na kolejny…

Dziękujmy serdecznie trenerom panu Henrykowi Łaskarzewskiemu oraz panu Kamilowi Makarze, kierownikom i opiekunom, którzy opiekowali się naszymi zawodnikami a przede wszystkim naszym super zawodnikom za uśmiech, wytrwałość, dobrą zabawę i odwagę:) GRATULUJEMY !!!

Podziękowania przekazujemy również Panu Zbigniewowi Hatylakowi prezesowi Miejskiego Zakładowego Klubu Sportowego „UNIA” Nowa Sarzyna za pomoc i niezwykle miłe przyjęcie.

20150731_190517 DSC_0803 oboz oboz5 oboz6 obóz2 obóz3 obóz4 obóz7 obóz8