Wszystkie wpisy, których autorem jest Beata Karnas-Skalska

URODZINY UKS ORLIK PRZEMYŚL

Sto lat, sto lat…
dziś UKS ORLIK PRZEMYŚL kończy 3 lata !!! a nasz trener Arkadiusz Majcher kończy…nie powiemy ile:)
Z tej okazji życzymy zarówno trenerowi jak i całemu klubowi zdrowia, pomyślności i wytrwałości !!!

Z dumą i radością obserwujemy kolejne osiągnięcia naszych małych sportowców. Doceniamy również starania trenerów i władz Klubu, aby nasi zawodnicy mieli godne warunki do rozwoju i treningu, a kibice mogli być świadkami ważnych dla nas wydarzeń sportowych. Wiemy, że sport kształtuje charaktery, uczy wytrwałości, konsekwencji, odwagi. Uczy wygrywać i godnie znosić porażki. Sport to nie tylko magia zawodów, wygranych meczy, pięknych wzruszeń. To także, a może przede wszystkim, twarda szkoła życia. I za ten ogromny trud wychowawczy, zaangażowanie i wielkie serce włożone w pracę z naszymi dziećmi wszystkim trenerom, władzom, członkom i sponsorom Klubu serdecznie dziękujemy.

Niech kolejne lata obfitują we wspaniałe sukcesy, talenty sportowe, hojnych darczyńców i sympatyków sportu 🙂

OBÓZ SPORTOWY w CHARSZNICY ROCZNIK 2006/2007

Podsumowanie obozu sportowego dla rocznika 2006 i 2007
Obóz UKS ORLIK PRZEMYŚL odbył się w dniach 17-22 lipca 2017 roku w Charsznicy w Hotelu Planeta.
Głównym celem wyjazdu było podniesie poziomu sportowego zawodników i ich wytrwałości, a także sprawdzenie umiejętności. Wspólnie spędzony czas to także nauka samodzielności, wzmacnianie więzi, pomoc kolegom oraz relaks i odpoczynek.
Już pierwszego dnia po obiedzie i odpoczynku trener Arkadiusz Majcher zabrał zawodników na stadion i rozpoczął testy sprawnościowe eurofit które wypadły bardzo dobrze.
Po wyczerpujących treningach na zawodników czekał basen kryty, basen odkryty, boisko do siatki plażowej, trampolina i dmuchany zamek oraz……sauna i jacuzzi.
Każdy kolejny dzień rozpoczynaliśmy od porannego biegania – czasami było ciężko, ale dla leniuchów nie było miejsca:)
Podczas naszego pobytu swój obóz miała także drużyna TS Skalanka, z którą mogliśmy rozegrać w środowe popołudnie długo wyczekiwany sparing ( z tą drużyną mieliśmy przyjemność grać już wcześniej podczas turnieju na obiektach Wisły Kraków). Wieczorem zaś właściciel hotelu zaprosił specjalnie dla obozowiczów magika, który próbował oczarować naszych zawodników.
W czwartek na zaproszenie Pana trenera Stanisława Obszańskiego mieliśmy okazję spróbować swoich sił podczas sparingu z drużyną ze Szkółki Piłkarskiej MKS Krakus.
Następnie zwiedziliśmy krakowski rynek, nakarmiliśmy gołębie a nasi chłopcy pokazali, że oprócz talentu piłkarskiego posiadają także umiejętności taneczne 😛
W piątek czekała na nas kolejna atrakcja : PARK LINOWY w Ogrodzieńcu. Tu przydała się odwaga i wytrwałość. Nie dość, że było wysoko i ciężko to jeszcze w deszczu, ale zawodnicy Orlika nie z cukru i wygrali z deszczem.
Było super 🙂
Codziennie odbywały się konkursy m.in. tenisa stołowego, pływania pod wodą, rzutów karnych, żonglerki piłką oraz crossbar challenge.
W sobotni poranek odbył się turniej „miedzypokojowy”, zaciętą walkę wygrał pokój nr 201, który w swoim składzie miał aż 3 bramkarzy.
Następnie trener oraz opiekunowie podsumowali obóz i osiągnięcia a zawodnicy otrzymali certyfikaty ukończenia obozu a zwycięzcy konkursów dyplomy uznania .
Na zakończenie tradycyjnie już zawodnicy wraz z trenerem w strojach sportowych wykonali „skok do wody” i jeszcze jeden i jeszcze jeden…
Dziękujemy trenerowi oraz opiekunom za czas, zaangażowanie i opiekę. Zawodnikom życzymy zaś samych sukcesów, aby odbyte treningi i wypoczynek przyniosły efekty w przyszłości !!!

 

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA ‚UKS ORLIK PRZEMYŚL’

ZAPROSZENIE I PROGRAM
WALNEGO ZGROMADZENIA
CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA ‚UKS ORLIK PRZEMYŚL’
Zarząd Stowarzyszenia UKS ORLIK PRZEMYŚL serdecznie zaprasza na Walne Zgromadzenie Członków, które odbędzie się dnia 28 MARCA 2017 r. (wtorek) o godz. 18.00 w sali przy Orliku ul. Dworskiego 98

Proponowany porządek zebrania:

1. Otwarcie obrad, powitanie Członków Stowarzyszenia.
2. Przyjęcie porządku zebrania.
3. Wybór Przewodniczącego/cej i protokolanta/ki zebrania.
4. Sprawozdanie merytoryczne z działalności stowarzyszenia za rok 2016.
5. Sprawozdanie finansowe stowarzyszenia za rok 2016.
6. Dyskusja.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania merytorycznego stowarzyszenia za rok 2016.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego stowarzyszenia za rok 2016.
9. Przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej w sprawie udzielenia lub nie udzielenia absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.
12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.
13. Podjęcie uchwały w sprawie ewentualnych zmian w statucie.
15. Dyskusja o priorytetach działalności w 2017 roku.
16. Sprawy różne i wolne wnioski.
17. Zamknięcie Walnego Zgromadzenia Członków.
Zgodnie z § 17 ust 8 Statutu Stowarzyszenia UKS ORLIK PRZEMYŚL jeśli na zwołanym Walnym Zebraniu Klubu w I terminie nie ma wymaganego quorum zwołuje się Walne Zebranie Klubu w II terminie w tym samym dniu nie później niż 30 min. od pierwszego terminu

W imieniu Zarządu

Prezes Beata Karnas-Skalska

UKS Orlik Przemyśl trzecią drużyną Ligi Mistrzów turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP rocznika 2006.

W sobotę 11 marca, podopieczni trenera Arkadiusza Majchera stanęli na „pudle” w turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP organizowany przez Akademię Piłkarską Wisły Kraków.
Hala sportowa przy ul. Reymonta w Krakowie była areną zmagań chłopców z rocznika 2006. Orlikowcy bardzo zmotywowani przystąpili do zmagań co zaowocowało bardzo dobrym wynikiem. Grad bramek, wyrównane pojedynki i walka do ostatnich minut świadczyły o tym jak wysoki poziom towarzyszył tym rozgrywkom. Drużyna Orlika mierzyła się w grupie z Wisłą Kraków, Grębałowianką Kraków oraz drużyną TS Skalanka. Początek zawodów był bardzo emocjonujący i bardzo dobrym meczu nieznacznie ulegamy Wiśle 4:3. Następne mecze to już całkowita dominacja „Orlików” którzy wygrali swoje mecze 7:0 z Grębałowianką oraz 4:1 z Ts Skalanka kończąc tym samym rozgrywki grupowe na 1 miejscu!!! W półfinale po niesamowitym pojedynku który zakończył się wynikiem 3:3 musieliśmy pogodzić się z porażką po rzutach karnych… wynik 7:8. Mecz o 3 miejsce był szansą rewanżu po porażce w grupie z Wisłą Kraków… i tak też się stało!! Zwyciężamy 6:3 ostatecznie kończąc turniej na 3 miejscu!! Wielkie gratulacje dla zawodników i trenera . Autorzy sukcesu na zdjęciu. Tabele końcowe poniżej ,
Liga Mistrzów:
1. Szkółka Piłkarska „Orzełek” w Przeworsku
2. Wisła Kraków B
3. UKS Orlik Przemyśl
4. Wisła Kraków A

Liga Europy:
1. Clepardia Kraków
2. Towarzystwo Sportowe Skalanka
3. Krośnieńska Akademia Piłkarska Bardomed
4. Akademia Piłkarska Grębałowianka